PLANSZÓWKOWI KURIERZY – Muduko

Opis gry

Gra planszowa łącząca dobrą zabawę z rozwojem kompetencji matematycznych dziecka: uczy liczenia do 20 , rzędów wielkości i prostych ułamków. Zadaniem graczy jest wypełnianie pojazdów elementami gier i dostarczanie ich do domów z całego świata.

Choć “Planszówkowki Kurierzy” mają bardzo proste zasady, zapewniają doskonałą zabawę całej rodzinie. Mimo edukacyjnego aspektu, ta pozycja ma zadanie przede wszystkim bawić graczy w różnym wieku – dziecko nawet nie zorientuje się, że w trakcie gry ćwiczy rozwój zdolności matematycznych! Ta familijna gra przyciąga wzrok przepięknymi, pełnymi ukrytych smaczków ilustracjami oraz pojazdami i domami, do których gracze wkładają paczki. Dzięki aż trzem trybom zabawy, tytuł nieprędko się znudzi, a niezwykły temat może być pretekstem do zaprezentowania kulisów świata gier planszowych.

“Planszówkowi Kurierzy” sprawdzą się nie tylko jako prezent dla 5 latka, ale również całej rodziny. Mogą też być świetną opcją jeżeli szukamy niezwykłej zabawki edukacyjnej.

Główne atuty gry

zachwycające ilustracje wybitnego rysownika dziecięcego Artura Nowickiego
żartobliwe smaczki do wypatrzenia na ilustracjach
gra wspomagająca naukę liczenia i szacowania wielkości
matematyka w formie wciągającej zabawy
3 warianty rozgrywki
tryb solo, uczący dziecko samodzielności
zróżnicowany poziom trudności
proste zasady
przyjemna tematyka, pokazująca dzieciom kulisy świata planszówek

Co rozwija

liczenie do 20
naukę rzędów wielkości
spostrzegawczość
wstępną naukę ułamków

Recenzja

Ta gra jest po prostu świetna, a jej zasady banalnie proste – wygrywa ten, kto najszybciej dostarczy wszystkie paczki lub zdobędzie największą ilość samochodów wypełnionych paczkami po brzegi!

“Planszówkowi kurierzy. Czyli skąd się biorą gry” zaskakuje świeżym i oryginalnym pomysłem na zabawę, jak również wysokiej jakości wykonaniem. Każdy detal został tutaj dopieszczony, począwszy od świetnej grafiki, poprzez wytrzymałe elementy gry – wykonane z grubego kartonu, a skończywszy na instrukcji wydanej na świetnym papierze.

Gra posiada różne warianty rozgrywki, jak również wiele elementów do wyboru (różne pojazdy i budynki), dzięki czemu każda kolejna rozgrywka, jest inna od poprzedniej. Dziecko nie traci przez to zainteresowania, a gra jest atrakcyjna zarówno dla małych, jak i dużych. Dodatkowym urozmaiceniem jest oryginalna kostka, która zamiast oczek posiada paczki!

Pomysł uczynienia pracy kuriera motywem przewodnim gry jest w naszym odczuciu strzałem w dziesiątkę! Grę z powodzeniem można kupić na prezent i z pewnością wywoła ona zachwyt zarówno dziewczynek jak i chłopców.

W rozgrywce może brać udział od 1-4 zawodników w wieku 5+, a czas gry jest stosunkowo krótki i mieści się w ok. 20 minutach. Gra świetnie wspiera naukę prostego liczenia (dodawania oraz naukę ułamków). Jest jednak tak skonstruowana, że poradzą sobie bez problemu również dzieci, które nie potrafią jeszcze liczyć.

A na koniec świetna informacja!

Grę “Planszówkowi kurierzy” kupicie teraz w korzystnej cenie 30 zł na stronie MUDUKO.
➡️ https://sklep.muduko.com/pl/p/Planszowkowi-Kurierzy.-Edukacyjna-gra-rodzinna/270

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Muduko.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments