KOCHAJ PIENIĄDZE, PIENIĄDZE KOCHAJĄ CIEBIE – Sarah McCrum

Wydawnictwo: Biały Wiatr

Opis książki

Wiele osób wierzy, że zarabianie pieniędzy to ciężka praca, i że aby odnieść finansowy sukces, trzeba często poświęcić to, co najcenniejsze.A to po prostu nie jest prawda.Ta wyjątkowa książka pokazuje, jak zbudować relację z pieniędzmi, która będzie zgodna z twoimi prawdziwymi wartościami. Odkrywając, czym naprawdę są pieniądze i jak działają, możesz się odprężyć i doświadczyć dobrego samopoczucia w związku ze swoimi finansami. Ucząc się, jak umiejętnie prosić o to, czego chcesz i hojnie to otrzymywać, stworzysz relację z pieniędzmi, która przyniesie wymierne rezultaty.

Po dwóch dekadach pracy jako doradca finansowy i zaledwie kilku tygodniach po niepowodzeniu swojej firmy w Londynie, autorka książki zadała sobie ważne pytanie – Co tak naprawdę pieniądze chcą mi powiedzieć? Zaczęła pisać odpowiedź i znajdowała słowa wychodzące spod jej pióra… które nie były jej własnymi.

Sarah była na tyle zaintrygowana, żeby dowiedzieć się więcej na temat źródła tego przesłania, że pisała w ten sposób przez trzy miesiące. Rezultatem jest zbiór zaskakujących, zabawnych i inspirujących porad czerpiących energię z samych pieniędzy. Zabiera nas do serca świata finansów i daje wgląd w to, jak pieniądze działają za kulisami naszego fizycznego świata.Jasny, prosty język książki przełamuje niedostatek i oparte na strachu przekonania o pieniądzach. Niezależnie od tego, czy jesteś bogaty, biedny, czy gdziekolwiek pomiędzy, pokazuje, jak zbliżyć się do naturalnej obfitości i hojności.

Ta książka jest zaproszeniem do zrozumienia, czym naprawdę są pieniądze, i bardzo cię zaskoczy. Oferuje ścieżkę do rozwinięcia przyjaźni z pieniędzmi i pozbycia się strachu, zmartwień oraz stresu, które blokują przepływ tej bardzo potężnej energii.

Z książki dowiecie się m.in.:

  • jakie są nieznane sekrety dotyczące zdobywania i zarabiania pieniędzy
  • jak uzdrowić podświadomie negatywne nastawienie do pieniędzy
  • jak poprawić swoje finanse bez ciężkiej pracy
  • jak wychodzić z długów
  • czy szczęście i miłość mogą iść w parze z pieniędzmi
  • czy można być bogatym i jednocześnie żyć w zgodzie z własnymi wartościami.

Ta pozycja to awangarda książek dotyczących pieniędzy. Pokazuje zupełnie nowe podejście do wielu kwestii, które pozwala odzyskać finansową równowagę i zarabiać z większą łatwością.

Recenzja

Gdy tylko dowiedziałam się o książce „Kochaj pieniądze, pieniądze kochają ciebie” wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Czułam, że znajdę w niej ożywczą treść i tak też się stało! Sarah McCrum stworzyła bez wątpienia wyjątkowy i oryginalny poradnik, będący źródłem inspiracji i silnej motywacji do naprawy relacji z pieniędzmi. Jest to bardzo wartościowa lektura dla każdego, kto pragnie lepiej zarządzać swoimi finansami i postrzegać pieniądze jako narzędzia do poprawy jakości życia, a nie jako cel sam w sobie.

Książka omawia zagadnienia takie jak: poczucie wartości pieniądza, pragnienie i potrzeba szybkiego zarobku, wdzięczność, radość z posiadania pieniędzy, jak również pomaga diametralnie zmienić podejście do zarabiania. Inspirująca energia, która wypływa z kart tej książki motywuje do szukania możliwości zdobywania pieniędzy ze źródeł, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę.

W moim odczuciu można tę książkę traktować w dwojaki sposób – całkowicie poważnie lub z przymrużeniem oka, bez względu jednak na to jak podejdziemy do tej pozycji, nie zmienia się jedno – mądrość przekazu i ożywcza energia, która motywuje do zmiany. Publikacja ta pozwala dostrzec ogromne znaczenie psychologii w osiąganiu sukcesu finansowego, co rzadko omawiane jest w innych książkach o tematyce zarabiania pieniędzy.

„Kochaj pieniądze, pieniądze kochają ciebie” to książka napisana prostym i przystępnym językiem, dzięki czemu może po nią sięgnąć absolutnie każdy, nawet osoby bez doświadczenia z zakresu finansów. Zapewniam, że po przeczytaniu tego poradnika zmieni się Wasze myślenie na temat pieniędzy i bogactwa, a głowa będzie pełna nowych możliwości. Na mnie treść tej książki podziałała jak osobista sesja coachingowa i czuje się zmotywowana do pracy, a jednocześnie spokojniejsza o przyszłość.

Najtaniej kupisz tutaj: https://bialywiatr.com/produkt/kochaj-pieniadze-pieniadze-kochaja-ciebie/

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments