JĘZYK CUDÓW. NAUCZ SIĘ ROZMAWIAĆ ZE ZWIERZĘTAMI – Amelia Kinkade

Wydawnictwo: Biały Wiatr

Opis książki

Porozumiewanie się ze zwierzętami umożliwia stworzenie głębszej relacji z naszymi „futrzastymi” przyjaciółmi i daje szansę na uwolnienie się od bólu i strachu dzięki dostrojeniu się do ich radosnych wibracji. Amelia Kinkade, ekspert w dziedzinie rozmów ze zwierzętami, wyjaśnia mechanizm działania tej płynącej prosto z serca relacji.


Amelia stanowczo twierdzi, że porozumiewanie się ze zwierzętami nie jest wyjątkowym „darem”, ale umiejętnością, która obejmuje nauczenie się wykorzystywania wszystkich naszych zmysłów w celu zrozumienia płynących informacji. Zdolności telepatii można nauczyć się tak samo jak gry na pianinie, skrzypcach czy jazdy na nartach. To pewna forma sztuki podobna do malowania czy baletu, w tym sensie, że wymaga od nas cichej dyscypliny i cierpliwości.

Czy zwierzęta mogą zmienić cię do tego stopnia, że uwolnisz się od nowotworu, depresji czy innej choroby? Czy pomogą ci wyzbyć się frustracji, złości i winy? Czy potrafią przyciągnąć cię do swojej rzeczywistości, w której radość jest tak wielka, że przyćmiewa każde ludzkie cierpienie? Czy chcesz nauczyć się od nich jak zapomnieć o swojej przeszłości? Czy twój pupil jest w stanie wewnętrznie cię uzdrowić? Tak! Twój pies, kot czy inny zwierzęcy przyjaciel może wibrować z dużo większą częstotliwością niż ty. Jeśli tylko otworzysz się na nią, twój pies może cię rozweselić, kot uspokoić, a koń poprawić widoki na przyszłość… zależnie od tego jak bardzo pragniesz takiego uzdrowienia i zharmonizowania się z jego energią.

Amelia Kinkade to międzynarodowym mówca, wizjonerka, aktywistka na rzecz ochrony przyrody i autorka książkowych bestsellerów. Na całym świecie naucza sztuki komunikacji międzygatunkowej, łącząc swoje nauczanie z najnowszymi odkryciami z dziedziny fizyki kwantowej. Jest założycielką Stowarzyszenia ARK ANGEL – organizacji non profit, która wspiera wychowanie dzieci w Afryce w taki sposób, aby nie wyrastały na kłusowników. Jej pasją jest praca z białymi lwami, gepardami, tygrysami, pingwinami i rekinami, słoniami w Afryce oraz wspieranie organizacji charytatywnych na całym świecie. Książki Amelii dostępne są w 32 krajach na świecie.

Recenzja

„Język cudów” autorstwa światowej ekspertki w zakresie komunikacji międzygatunkowej – Amelii Kinkade, to książka, która skradnie serca wszystkich miłośników zwierząt. Czy dialog ze zwierzętami jest możliwy? Okazuje się, że tak! A sama Kinkade przekonuje, że można się go nauczyć, jeśli tylko ma się otwarte serce i umysł. 

W książce znajdujemy przede wszystkim liczne historie dotyczące rozmów autorki ze zwierzętami i anegdoty, zaczerpnięte prosto z jej doświadczenia zawodowego. Dzięki temu, czytelnik ma możliwość przyjrzenia się, jak wygląda komunikacja międzygatunkowa w praktyce. A historie te są czasami naprawdę poruszające! Tym, co najbardziej spodobało mi się w książce “Język cudów” jest podejście Kinkade do zwierząt jako istot równorzędnych, mających własne myśli, uczucia i potrzeby – często nierozumiane przez właścicieli. Autorka podkreśla, że kluczem do skutecznej komunikacji jest szacunek i empatia.

Książka zachęca do rozwijania własnych umiejętności intuicyjnych i otwartości na subtelne sygnały, które zwierzęta wysyłają na co dzień. Pozwala to lepiej diagnozować ich aktualny stan psychiczny, potrzeby oraz dolegliwości.Książka ta napisana jest w przystępny, a przede wszystkim inspirujący sposób. Nie brak w niej momentów, które wywołują uśmiech na twarzy, ale i takich, które skłaniają do głębszych przemyśleń. Autorka zawarła w niej również praktyczne wskazówki dla osób pragnących otworzyć się na przekazy kierowane ze strony czworonożnych przyjaciół.

Książka „Język cudów” może okazać się bardzo pomocna dla wszystkich osób, które pragną lepiej rozumieć i wspierać swoje zwierzęta, jak również dla behawiorystów zwierząt. Z pewnością pozwoli ona pogłębić więź z pupilami, ale również bezpowrotnie zmieni postrzeganie zwierząt, przedstawiając je jako istoty o wiele bardziej rozumne i odczuwające. Jest to bez wątpienia bardzo budująca ale i wzruszająca lektura, której treść świadczy o tym, że porozumienie międzygatunkowe jest możliwe.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments