PUCIO POZNAJE KOLORY I DŹWIĘKI

Opis książki

Jaki piękny kolorowy motyl! Pucio nie posiada się z zachwytu! Ale co to? Hej, motylku, zaczekaj!

Pucio biegnie za umykającym motylem, poznając przy tym kolory w swoim otoczeniu. Naucz się ich razem z Puciem i poszukaj na ilustracjach! Przy okazji odkryj różne dźwięki, które możesz usłyszeć w parku, na łące i na placu budowy – powtarzaj je i baw się dobrze!

Ta przeznaczona już dla rocznych dzieci interaktywna książka zapoznaje małych czytelników z podstawowymi kolorami i wyrazami dźwiękonaśladowczymi.

Nasza rekomendacja

Kto miał okazję poznać Pucia, ten wie, z jaką łatwością skrada on serca dzieci. Najnowsza książeczka, mimo iż dedykowana jest dla dzieci w wieku 1+, ogromnie spodobała się mojemu trzylatkowi, który z ciekawością śledził pogoń Pucia za malutkim motylkiem. Mój kontakt z książeczką skończył się w momencie, gdy tylko otworzyłam przesyłkę kurierską. Potem już tylko zerkałam przez ramię synka na dynamiczne i pełne kolorów ilustracje, słuchając jego pełnych przejęcia opowieści na temat tego, co znajduje się na kolejnych stronach.

Czy książeczka spełniła swoje zadanie?

TAK!!!!

Zachęciła dziecko do śledzenia ilustracji i układania zdań na temat tego, co dzieje się na kartach książki. Przyciągnęła uwagę mojego malucha na długi czas, a szukanie motylków podczas rodzinnych spacerów, stało się jego nową, ulubioną zabawą w terenie. Polecamy całym serduchem! Książeczka będzie idealnym prezentem dla maluszków z okazji zbliżającego się Dania Dziecka.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Nasza Księgarnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments