PALI SIĘ! – ADAMIGO

IDEALNA NA PREZENT!

Opis produktu

Pięknego piątkowego ranka ktoś zadzwonił pod numer 998. Jeden ze strażaków odebrał zgłoszenie do pożaru. Cała ekipa wsiadła do wozu strażackiego i pojechała na niebezpieczną akcję, aby ratować mieszkańców budynku. Kto wykaże się szybkością i taktyką? Kto uratuje najwięcej osób z płonącej kamienicy? Instrukcja posiada dwa warianty gry – kooperacyjny oraz rywalizacyjny.

Nasza opinia

Gdy pytamy małych chłopców kim chcieliby zostać jak dorosną, często słyszymy – STRAŻAKIEM!

Bez wątpienia bycie strażakiem to nie lada wyzwanie, ale i powód do dumy! ADAMIGO zadbało więc o to, by pomóc dzieciom w spełnieniu ich małych marzeń i przeniosło akcję gry do płonącej kamienicy!

“Pali się!” to bardzo pomysłowa i oryginalna gra, w której zadaniem graczy jest uratowanie jak największej ilości osób z pożaru. Wrażenie robi świetna plansza w kształcie wysokiego budynku, jak również inne elementy gry. Sylwetki strażaków umieszcza się w drewnianych, solidnych podstawkach, dzięki czemu nie przewracają się w trakcie zabawy. O ruchach zaś, decydują specjalne karty akcji. 

Zasady gry są banalnie proste, a akcja ratunkowa dostarcza dziecku wielu emocji i rozbudza wyobraźnię! Do wyboru mamy dwa warianty – oparty na rywalizacji lub kooperacji. W grze mamy do dyspozycji trzech strażaków, a żaden z nich nie przynależy do konkretnego gracza. Gra kończy się w chwili, gdy uczestnikom uda się ugasić wszystkie pożary.

“Pali się!” idealnie sprawdzi się na prezent dla dzieci w wieku 4+. Na opakowaniu mamy informacje, że gra jest dla dzieci 3+ ale w moim odczuciu 4+ to wiek, w którym dziecko zrozumie lepiej zasady.

Szczerze polecamy, zwłaszcza na nadchodzący Dzień Dziecka!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z ADAMIGO.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments