TAJEMNICA ZAMKU – KUKURYKU

IDEALNA NA PREZENT!

Opis produktu

Przygodowa gra rodzinna, podczas której śmiałkowie odkrywają kolejne komnaty zamku w poszukiwaniu Księżniczki. Podczas wyprawy gracze mogą spotkać duchy, skrzaty i innych tajemniczych mieszkańców zamczyska… Zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza pokona wszystkie smoki i uwolni Księżniczkę.

Gra zawiera: 60 elementów labiryntu, 48 żetonów, 4 pionki, kostkę do gry, instrukcję

Wiek: 7+, liczba graczy: 2-4 , czas rozgrywki: 45 minut

Recenzja

Dawno nie graliśmy z synkiem w tak oryginalną i wciągającą grę! “Tajemnica zamku” to ciekawie skonstruowana planszówka, którą bez wahania możecie kupić na prezent z okazji Dnia Dziecka!

Celem gry, jest uwolnienie księżniczki. Aby tego dokonać, należy najpierw zdobyć trzy przedmioty strzeżone przez smoki: mapę, eliksir i klucz. Czy uda Ci się pokonać pradawne stworzenia strzegące zamku i ruszyć księżniczce na ratunek?

Ta gra zachwyciła nas absolutnie wszystkim! Począwszy od komnat zamku w formie puzzli, poprzez dobrze przemyślane zasady, a skończywszy na kostce o 12 ściankach.

W grze może brać udział od 2-4 graczy, w wieku 7+. Do budowy komnat zamku gracze mają do dyspozycji aż 60 puzzli, jak również liczne żetony z przeciwnikami, których można spotkać wędrując po zamkowych korytarzach.

Jak pokonać napotkanych przeciwników? Wystarczy, że wyrzucicie minimalną liczbę na kostce, która wskazana jest na karcie gry. Przyswojenie zasad zajęło mojemu siedmiolatków nie więcej niż 10 minut i wystarczyło jedno przeczytanie instrukcji, by ruszyć do gry.

“Tajemnica zamku” to od tej pory jedna z naszych ulubionych gier planszowych!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Kukuryku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments