BIBLIA W KOMIKSIE. BOŻA HISTORIA OD POCZĄTKU PO WIECZNOŚĆ

Liczba stron: 832
Oprawa: twarda

IDEALNA NA PREZENT KOMUNIJNY!

Opis wydawcy

Spójrz na Biblię w całkowicie nowy sposób!

Stworzona przez najznakomitszych artystów pracujących dla DC Comics i Marvel, ta komiksowa wersja Biblii jest wizualnie zachwycającą podróżą po Piśmie Świętym, przyciągającą błyskotliwą, dramatyczną, porywającą grafiką. To pełne życia i artystycznego polotu spojrzenie na Stworzenie, historię Izraela, życie Jezusa i dzieje pierwotnego Kościoła.

  • Fascynujące biblijne opowieści od Księgi Rodzaju po Apokalipsę.
  • Odpowiednio zaadaptowany tekst Pisma Świętego oraz dialogi, wraz z podanymi na każdej stronie odnośnikami do wersetów biblijnych, ułatwiającymi czytelnikom śledzenie tekstu Pisma Świętego.
  • Dokładne umiejscowienie historyczne przedstawianych wydarzeń.
  • Dodatkowa część wprowadzająca czytelnika w rzeczywistość historyczną Ziemi Świętej w czasach Jezusa.

Porywające przedstawianie historii biblijnej, które z pewnością zafascynuje nie tylko młodych ludzi w epoce kultury obrazu.

Biblia to Boża historia. Ale to także historia ludzkości, jej dokonań i czynów – dobrych i złych. Biblia to niesamowita, niezwykle ważna księga, ponieważ pokazuje nam, kim jest Bóg i jakimi istotami – i w jakim celu – zostaliśmy przez Niego stworzeni. Dzięki Biblii poznajemy prawdziwą historię Bożych dzieł i plan Boga dla całego świata – na czas obecny i na przyszłość.
Ta komiksowa adaptacja Biblii ukazuje prawdziwe i rzeczywiste Słowo Boże w takiej właśnie artystycznej formie. U dołu każdej strony znajdują się odniesienia do konkretnych fragmentów Pisma Świętego, a cała opowieść, przedstawione wydarzenia i dialogi podążają ściśle za tekstem Biblii.

Ta adaptacja przedstawia wszystkie najważniejsze tematy i wątki Biblii. Historia rozpoczyna się stworzeniem wszechświata przez Boga, który powołuje wszystko do istnienia. Następnie podąża śladami potomków Adama i Ewy, starających się naprawić zerwaną relację ze Stwórcą. Bóg powołuje Abrahama i jego ród, aby stał się narodem, przez którego pośrednictwo Bóg dokona dzieła zbawienia całego świata. Historia Mojżesza ukazuje ten naród w jego wędrówce do ziemi obiecanej ich przodkom. Wtedy też Bóg objawia i nadaje narodowi wybranemu Prawo, ukazując, jak Jego lud ma żyć, aby zachować przymierze z Nim.

Moja rekomendacja

Kto z Was w tym roku wybiera się na Komunię? Jeśli mieliście problem, co kupić dla dziecka – to już nie musicie się głowić.

🕊️ Szukasz wyjątkowego prezentu na Komunię Świętą? Oto propozycja, która wzbudzi zachwyt zarówno u młodych, jak i starszych czytelników – BIBLIA W KOMIKSIE, czyli “Boża historia od początku po wieczność” od @wydawnictwoaa .

🕊️ Ta przepiękna książka zapiera dech w piersi każdego, kto bierze ją w dłonie, a wszystko to dzięki dzięki wspaniałym ilustracjom stworzonym przez najlepszych artystów z DC Comics i Marvel! Czy takie wydanie Biblii ma szansę trafić w serca młodych ludzi i zachęcić ich do lepszego poznania Pisma Świętego? Jestem o tym całkowicie przekonana!

🕊️ Przyznam, że choć znam treść Pisma Świętego, to wydanie mnie po prostu oczarowało i dzięki niemu odkrywam głębię przekazów biblijnych na nowo. To coś niesamowitego! Nie kojarzę, by wcześniej na rynku pojawiła się tak atrakcyjna pozycja będąca komiksową adaptacją Biblii. To prawdziwy przełom w docieraniu do młodych czytelników z treściami wiary.

🕊️ Wszystkich, którzy mają wątpliwości uspokajam, że książka posiada imprimatur, co oznacza, że została sprawdzona i zaakceptowana przez władze Kościoła.

🕊️ Ponadto, możecie kupić tę Biblię w komiksie wraz ze specjalną nakładką okolicznościową na okładkę, dzięki czemu książka staje się idealna pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. Na zdjęciach widzicie książkę w wersji z okładką i bez.

🕊️ Nie wahajcie się i śmiało sięgajcie po to absolutnie fascynujące wydanie, które pozwoli Wam na nowo odkryć najważniejsze historie biblijne.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem AA.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments