MOJE PIERWSZE ORIGAMI – Alexander

Wiek dziecka: 6+

IDEALNE NA PREZENT!

Opis produktu

Doskonały wstęp dla każdego dziecka do klasycznej sztuki origami z jednej kartki papieru. W zestawie znajduje się 30 kolorowych arkuszy papieru do samodzielnego złożenia z zaznaczonymi liniami gięcia (po dwa arkusze na jeden model). Dzięki odpowiednio zadrukowanemu projektowi graficznemu, po złożeniu figurki wyglądają jak prawdziwy lisek, żabka, piesek, rekin czy dinozaur. Każdy model posiada obrazkową instrukcję montażu (bez konieczności czytania) jak również oznaczenie stopnia trudności.

Zawartość opakowania:

  • zadrukowane arkusze papieru – 30 sztuk,
  • instrukcja.

Moja opinia

Nie wiem jak Wy, ale mnie zawsze ciekawiła sztuka składania papieru i z chęcią podpatrywałam wszystkich, którzy posiadali tę umiejętność.

Dlatego gdy zobaczyłam w ofercie firmy Alexander “MOJE PIERWSZE ORIGAMI” wiedziałam, że muszę je mieć!

To coś więcej niż nudne składanie białej kartki na kształt samolotu. Przygotowane przez wydawnictwo Alexander arkusze są estetycznie zadrukowane, przez co po ich złożeniu, zwierzątka ożywają na oczach dziecka! To najlepsze origami jakie mieliśmy!

Wzory są na tyle proste, a instrukcja czytelna, że dziecko bez problemu poradzi sobie bez pomocy dorosłego. Sprawę ułatwiają również intuicyjne linie gięcia, dzięki którym zabawa w składanie zwierzątek jest niezwykle kreatywną formą spędzania czasu.

W zestawie znajdziecie 30 zadrukowanych arkuszy i 15 zwierzątek do złożenia wraz z czytelną instrukcją.

Serdecznie polecamy!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z firmą Alexander Gry i Zabawki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments