FLAKI, KŁAKI I SINIAKI – ALEXANDER

Opis gry

Wszystko, co chcieliście wiedzieć o ciele człowieka, ale baliście się zapytać… Nauka nigdy nie była tak obleśnie zabawna!

Ludzkie ciało jest niezwykłe i zdumiewające, ale dzieją się w nim też ohydne rzeczy… Weź udział w tej obrzydliwie wesołej grze, aby odkryć tajniki działania naszego organizmu.

Poprawne odpowiedzi na pytania mogą zapewnić ci wygraną, ale do zrobienia kroku wstecz wystarczy dzika karta, która pokaże, że można jeszcze lepiej dbać o higienę osobistą.

Zanim skonsultujesz się z lekarzem lub farmaceutą, zagraj w tę pełną okropnie fascynujących ciekawostek planszówkę.

Zawartość opakowania

karty – 110 szt.; pionki – 6 szt.; podstawki pod pionki – 6 szt.; plansza; instrukcja.

Moja opinia

Przygotujcie się na prawdziwą dawkę śmiechu i wyzwań! Alexander przedstawia grę, która sprawi, że zapomnicie z dziećmi o nudzie na długie godziny!

“Flaki, kłaki i siniaki” to gra dla osób, które nie boją się kompromitujących pytań, za to lubią dobrą zabawę i poznawanie ciekawostek na temat ludzkiego ciała. Dawno tak się nie uśmialiśmy przy żadnym quizie!
Dodatkowo, w podróży po labiryncie ludzkiego ciała towarzyszą graczom przezabawne pionki – Żaneta Żołądek, Mundek Mózg, Janusz Jelito i inni!

Odkryjcie wraz z dziećmi sekrety anatomii i fizjologii człowieka w najbardziej niekonwencjonalny sposób! “Flaki, kłaki i siniaki” zabiorą Was w pełną humoru podróż przez anatomiczne zakamarki ludzkiego ciała. Zbierzcie ekipę i przygotujcie się na okropnie fascynującą przygodę! W grze może brać udział od 2-6 graczy w wieku 8+.

Już teraz sprawdźcie, co kryje się wewnątrz ludzkiego ciała i dajcie się wciągnąć w przezabawną mieszankę gry i edukacji.

Czy macie na tyle odwagi, by pośmiać się z tego, co najbardziej ludzkie? Jeśli tak, to sięgnijcie śmiało po “Flaki, kłaki i siniaki”!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z firmą Alexander Gry i Zabawki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments