PODNIEŚ KLAPKĘ. KOSMOS – JUPI JO!

Liczba stron: 20
Wydawnictwo: Jupi Jo!

IDEALNA NA PREZEZNT!

Opis książki

Podnieś klapkę. Kosmos to pełna niespodzianek, świetnie zilustrowana książka edukacyjna, która odkryje przed młodym czytelnikiem mnóstwo cennych informacji o ciałach niebieskich, Układzie Słonecznym i kosmicznych wyprawach. Dzieci poznają ukryte pod klapkami odpowiedzi na wiele pytań, m.in. Skąd przylatują komety? Jak wygląda życie wewnątrz stacji kosmicznej? Co by się stało, gdybyśmy znaleźli się zbyt blisko czarnej dziury? Podnosząc klapki mali czytelnicy  znajdą również mnóstwo ciekawostek o Układzie Słonecznym i niesamowitych tajemnicach kosmosu.

W serii Podnieś klapkę ukazała się także książka Podnieś klapkę. Ciało człowieka oraz Podnieś klapkę. Ziemia

Recenzja

Ta pięknie ilustrowana książka z klapkami trafiła idealnie w gusta mojego małego eksploratora kosmosu! Każdego dnia odkrywaliśmy w niej z synkiem coś nowego i fascynującego. Ciekawe fakty o gwiazdach, planetach i kosmicznych wyprawach okazały się tak interesujące, że temat kosmosu stał się u nas na topie i synek chce odkrywać go coraz głębiej!

I wiecie co? Nie tylko on się uczy z tej książki, ale ja też! Bo ile razy synek zadaje mi pytania, na które sama nie znam odpowiedz, sięgamy po książkę i razem odkrywamy niesamowite tajemnice kosmosu. Przed snem książka sprawdza się idealnie, pozwala dziecku się odprężyć, skupić uwagę i wyciszyć.

Poza tym, wspólne przeglądanie takiej książki to inspirujące doświadczenie, które łączy dzieci i rodziców oraz sprawia, że każdy wieczór jest pełen cudownych odkryć i przygód. Naprawdę polecam każdemu rodzicowi małego odkrywcy kosmosu! My zakupiliśmy już jeden egzemplarz na prezent, do czego również bez wahania zachęcamy.

Książka idealnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Dziecka.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Jupi Jo!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments