ZRZĘDA. GRA DLA WIECZNIE WKURZONYCH FACETÓW, ZMĘCZONYCH KOBIET I INNYCH FRUSTRATÓW – ALEXANDER

GRA IDEALNA NA PREZENT!

Opis gry

GRA DLA WIECZNIE WKURZONYCH FACETÓW, ZMĘCZONYCH KOBIET I INNYCH FRUSTRATÓW

Co wkurza cię najbardziej? Kierowcy, którzy nie używają kierunkowskazów? Psia kupa na twoim podjeździe czy koszty wakacji w Polsce?

ZRZĘDA to superprosta i przezabawna gra imprezowa. Wylosuj 3 karty ze stosu i odczytaj na głos. Teraz wszyscy gracze w sekrecie wybierają, co drażni ich najbardziej. Sądzisz, że inni myślą podobnie? Postaw dużo na swoją odpowiedź i wygraj więcej.

Zapewne wiesz już, komu można by sprezentować tę grę, lecz uwierz, że wśród niemal 300 tematów poruszonych na kartach naprawdę trudno nie odnaleźć siebie… 🙂

Świetna zabawa i doskonały pomysł na niebanalny upominek.

Moja opinia

Jak często brakuje Wam pomysłów na prezent? A może nie wiecie jak rozruszać rodzinną imprezę?

Uwierzcie mi, żałuję, że nie wiedziałam o tej grze wcześniej, bo nie miałabym takiego problemu!

“ZRZĘDA – gra dla wiecznie wkurzonych facetów, zmęczonych kobiet i innych frustratów” to doskonała gra imprezowa/towarzyska, która wciąga od pierwszej chwili. Wybieranie tego, co drażni nas najbardziej, może być zarówno zabawne, jak i zaskakujące dla innych uczestników!

Z blisko 300 różnych tematów na kartach, każdy znajdzie coś dla siebie. W grze dominuje niebanalna zabawa i mnogość możliwości, co sprawia, że rozgrywka nigdy się nie nudzi. Warto podkreślić także, że elementy gry tj. karty i żetony zostały starannie wykonane, a w zestawie znajdziemy zapasowe żetony na wypadek, gdyby jakieś nam się zgubiły.

“ZRZĘDA” to nie tylko świetna rozrywka na imprezach, ale także doskonały pomysł na oryginalny prezent dla bliskich – nawet dla naszych rodziców! W grze musi brać udział min. 3 uczestników, a pytana są na tyle “taktowne” i zabawne, że w rozgrywce mogą uczestniczyć gracze w wieku 8+.

Jeśli szukasz czegoś, co porwie Twoich gości lub wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, to ta gra jest strzałem w dziesiątkę!

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Alexander.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments