CO, JAK I DLACZEGO? 500 prostych odpowiedzi na dociekliwe pytania – JEDNOŚĆ

IDEALNA NA PREZENT!

Opis książki

Szukasz prostych odpowiedzi na najbardziej nurtujące cię pytania na temat wszechświata, nauki, techniki, przyrody, ciała ludzkiego, zdrowia i odżywiania… po prostu na temat świata? Ta książka jest nimi wypełniona po brzegi. Rysunki ułatwiające zrozumienie odpowiedzi, zabawne obrazki i garść dobrego humoru dopełniają tę fantastyczną książkę dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć co, jak i dlaczego.

 Odbiorcy:

– dzieci ciekawe świata;

– uczniowie szukający źródła dodatkowych informacji;

– rodzice i opiekunowie ambitnych, łaknących wiedzy dzieci.

 Dlaczego warto nabyć tę książkę?

– zawiera przekrojową wiedzę na rozmaite tematy;

– przystępna forma pytań i odpowiedzi zachęca do lektury i ułatwia zapamiętanie;

– może wzbudzać głębsze zainteresowanie różnymi dziedzinami wiedzy.

Recenzja

Jeśli szukasz książki, która rozbudzi ciekawość Twojego dziecka i wzbogaci jego wiedzę o świecie, “Co, jak i dlaczego?” będzie idealnym wyborem! Ta pełna wiedzy i humoru książka wypełniona jest prostymi odpowiedziami na najbardziej intrygujące pytania dotyczące m.in. nauki, przyrody i zdrowia. Zabawne rysunki i łatwo przyswajalna forma zachęcają do lektury, a bogactwo ciekawostek o zwierzętach, biologii, naturze i wielu innych tematach sprawia, że nauka staje się przyjemnością. To doskonały prezent dla dzieci ciekawych świata oraz rodziców poszukujących edukacyjnych i inspirujących materiałów dla swoich pociech.

“Co, Jak i Dlaczego?” nie tylko rozbudzi ciekawość Twojego dziecka, ale również dostarczy mu fascynujących odpowiedzi na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące świata. Dzięki przyjaznym ilustracjom nawet najbardziej abstrakcyjne pojęcia stają się zrozumiałe i interesujące dla młodych czytelników.

Dzieci znajdą tutaj odpowiedzi na pytania, które często zadają sobie lub rodzicom, a nawet te, na które nigdy wcześniej nie wpadły. Książka jest doskonałym narzędziem zarówno do nauki, jak i rozrywki.

“Co, jak i dlaczego?” to niezastąpiona pozycja na półce młodego odkrywcy. Książka będzie idealnym prezentem dla dzieci ciekawych świata oraz wartościowym narzędziem edukacyjnym dla nauczycieli i rodziców.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Jedność.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments