DZIECIAKI KONTRA DOROŚLI – Alexander

Opis gry

Co mogło obudzić Śpiącą Królewnę? Jak nazywa się syn Homera Simpsona? Gdzie mieszkają Muminki? Czy jesteście gotowi na wyjątkowe starcie pokoleń w przezabawnej grze karcianej? Tutaj dzieciaki rywalizują z dorosłymi, odpowiadając na podchwytliwe pytania. Zabłyśnij wiedzą o filmach i bajkach i zostań zwycięzcą!

Zawartość opakowania: plansza do gry, karty pytań – 110 szt., pionki – 2 szt., instrukcja.

Nasza opinia

Lubicie quizy? Jeśli tak, to mam dla Was świetną polecajkę!

“Dzieciaki kontra dorośli” to ekscytujące starcie pokoleń w formie gry karcianej, które pozwala dzieciom i dorosłym zmierzyć się w rywalizacji intelektualnej.Gra skupia się na podchwytliwych pytaniach z zakresu filmów oraz bajek, co sprawia, że rozgrywka jest dynamiczna i pełna niespodzianek. Karty podzielone zostały na dwie grupy – z pytaniami dla dzieci i dla dorosłych, co sprawia, że poziom gry jest wyrównany.

“Dzieciaki kontra dorośli” to świetna gra, która zapewnia zarówno rozrywkę, jak i edukację, idealna do wspólnego spędzania czasu w rodzinie lub z przyjaciółmi.Zasady gry są proste i łatwe do zrozumienia. Na pudełku znajduje się oznaczenie wieku 8+, jednak z powodzeniem gram w tę grę z moim sześciolatkiem.

Każdy z domowników może wziąć udział w zabawie i czerpać radość z rywalizacji. Jedną z zalet tej gry jest różnorodność pytań, które wymagają zarówno od dzieci, jak i dorosłych, szerokiej wiedzy. Dodatkowym atutem jest możliwość nauki i poszerzania wiedzy poprzez odpowiedzi na pytania, co sprawia, że gra ma edukacyjny wymiar. Szczerze polecamy!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Alexander Gry i Zabawki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments