KOBIECOŚĆ. PRAKTYCZNE LEKCJE I ĆWICZENIA DLA BUDZĄCYCH SIĘ KOBIET – Chameli Gad Argdagh

Wydawnictwo: Biały Wiatr
Liczba stron: 216

Opis wydawcy

Autorka jest zwolenniczką przełamywania dotychczasowych paradygmatów dotyczących roli kobiecości, rozwoju osobistego, związków, przemijania oraz zaangażowania w to, co dzieje się na świecie. Podkreśla rolę regularnych kobiecych spotkań – sama jest założycielką The Temple Group Network – międzynarodowej sieci kobiecych kręgów. Proponuje mnóstwo praktycznych wskazówek i ćwiczeń związanych z podniesieniem jakości swojego życia. W książce poruszane są tematy życia w chwili obecnej, podążania z nurtem kobiecych cykli, właściwej relacji z uczuciami i tego wszystkiego, co sprzyja oraz zakłóca naszą kreatywność.

Oto prawdziwie kobieca strona duchowej podróży – sprowadzenie jej na ziemię i objęcie wszystkiego, co oznacza bycie człowiekiem.

Książka odpowiada na pytania:

– Jak otwierać się na wielowymiarowe życie, bez wyrzekania się swojego człowieczeństwa
– Na czym polegają praktyki ucieleśniania kobiecości
– Co oznacza BYCIE OBECNYM
– Czym jest PRZEBUDZENIE
– Jak porzucić paplaninę umysłu
– Jak wyjść z transu osądu i porównywania
– W jaki sposób wykonać oczyszczający, duchowy peeling swojego ciała
– W jaki sposób radzić sobie z emocjami
– Jak otwarcie odczuwać wszystko czego doświadczamy
– Czy można wykroczyć ponad obwinianie
– Czy uczucia zawsze wymagają „dramatycznej ekspresji”
– Jak pozostawać w zgodzie z naturalnymi cyklami życia
– W jaki sposób zestrajać się z fazami księżyca
– Dlaczego tak dużą wartość dla kobiety ma częsty kontakt z Naturą
– Czym są kobiece kręgi i jak je tworzyć
– Dlaczego to związki są naszymi najsurowszymi, ale i najlepszymi nauczycielami
– Jak z kobiecej perspektywy wygląda święta seksualność
– Na czym polega pułapka odkładania na później
– Jak uwolnić się od wzorca bycia ofiarą oraz wewnętrznego krytyka

Recenzja

Kiedy po raz pierwszy sięgnęłam po książkę “Kobiecość”, nie spodziewałam się, że znajdę w niej taką skarbnicę mądrości i inspiracji!

Chameli Gad Ardagh odkrywa przed czytelnikami niezgłębione i często niedoceniane zakamarki kobiecej siły, delikatności i boskości. To nie jest zwykła książka o rozwoju duchowym – to podróż do wnętrza siebie, gdzie każda strona jest pełna odkryć, cytatów i ciekawych ćwiczeń.

Niezwykle podoba mi się sposób w jaki autorka zgłębia różnorodność kobiecej natury. Nie ma jednego, uniwersalnego wzorca kobiecości – jesteśmy wszystkie unikatowe, pełne potencjału i mocy, które często pozostają ukryte w gąszczu codzienności. “Kobiecość” pomaga nam odkryć i celebrować naszą indywidualność, a jednocześnie łączy nas we wspólnym doświadczeniu bycia kobietami.

Ale ta książka to nie tylko teoria – to głównie praktyka. Autorka oferuje w niej konkretnie działania i techniki, które pomagają nam przywrócić równowagę, odzyskać energię i odnaleźć spokój w dzisiejszym zabieganym świecie. Jej ćwiczenia są proste, ale niezwykle skuteczne, prowadząc nas coraz głębiej w naszą własną, kobiecą boskość.

Czytając, ma się wrażenie, że każda strona tej książki emanuje miłością i zrozumieniem dla naszej kobiecej natury. To prawdziwie inspirująca i przepiękna książka, którą zawsze będę polecała każdej kobiecie, która chce odkryć swoją boskość i wewnętrzną siłę.

Wielbicielki książek o rozwoju duchowym i poszukiwaczki prawdy o sobie – “Kobiecość” Chameli Gad Ardagh jest dla was. To nie tylko książka, to przewodnik, który zmieni wasze życie. Polecam ją z całego serca.

Najtaniej kupisz tutaj: https://bialywiatr.com/produkt/kobiecosc/

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments