ZŁOTA ZAŁOGA – Kukuryku

Opis gry

Dołącz do nieustraszonych piratów i wyrusz na poszukiwanie skarbów. Rzucaj kostkami, aby zwerbować ludzi do swojej załogi. Wykorzystaj ich umiejętności, aby pokonać przeciwników oraz zdobyć złoto. Przejmij kontrolę nad statkami i zdobądź tajemnicze skrzynie. Pamiętaj, że tylko najbardziej sprytni i odważni odniosą sukces!

ZŁOTA ZAŁOGA to gra, która pozwoli dzieciom rozwinąć swoje umiejętności strategiczne, logiczne myślenie oraz zdolności matematyczne, jednocześnie zapewniając wiele emocjonujących i pełnych przygód chwil.

Zawartość gry:

– 56 kart,

– 36 tafelków,

– planszetka,

– 5 kości,

– zasady gry.

Moja opinia

Gry po które sięgamy w ciemno? To oczywiście gry od @kukuryku_co !Towarzyszą nam od lat i rosną razem z dziećmi. Ostatnio dołączyła do nas gra ZŁOTA ZAŁOGA i powiem Wam, że jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni!

Gra jest prosta, a przy tym ma oryginalne zasady! Rzucamy jednocześnie aż 5 kostkami! Walczymy o zdobycie monet, skrzyni, albo zajęcie całego okrętu! Gra idealnie sprawdzi się dla dzieci w wieku 7+ choć mój sześciolatek też świetnie sobie z nią radzi.

W grze może uczestniczyć 2-4 zawodników.

“Złota Załoga” nie tylko bawi, ale także rozwija liczne umiejętności młodych graczy, tj. zdolność logicznego myślenia, liczenie, spostrzegawczość. Dzięki interaktywnemu charakterowi gry, dzieci uczą się współpracy, podejmowania najlepszych dla siebie decyzji i podejmowania ryzyka.

Dzięki tej grze cała rodzina może cieszyć się przygodami na pełnym morzu i odkrywaniem tajemniczych skrzyń. “Złota Załoga” to gra, która nie tylko dostarcza rozrywki, ale także buduje więzi rodzinne i rozwija umiejętności dzieci.

Czas rozgrywki wynosi ok. 15 minut, czasem mniej. Ostatnio grałam z nią z Synkiem 3 razy z rzędu, a mimo to chciał więcej! To dla mnie najlepsza rekomendacja.

Bardzo cenimy sobie gry od @kukuryku_co za przejrzyste zasady gry i oryginalne pomysły. “Złota załoga” to kolejna gra, która w pełni trafiła w nasz gust i spełniła nasze oczekiwania.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Kukuryku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments