PRZYGOTUJ SIE! – Kukuryku

Kupujecie dzieciom prezenty “od zajączka”?

Polecam Wam odwiedzić profil @kukuryku_co na Instagramie, gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji na prezent dla dziecka!

Jeśli potrzebujecie polecajki “na już”, to mam dla Was świetną i oryginalną propozycję, która sprawdzi się doskonale u dzieci w wieku 5+ !

PrzyGOTUJ SIĘ! to gra w której zasady są banalnie proste, a emocje z powodu zbliżających się do drzwi gości dodatkowo podkręcają atmosferę! Gra wymaga współpracy, przez co pomaga dziecku kształtować umiejętność pracy w grupie.

Przygotuj konkretne potrawy, zanim goście zapukają do drzwi! Czy zdążysz to zrobić?

W tej grze nie ma klasycznej kostki, a plansza ze wskazówką do zakręcenia, co na starcie wzbudziło zachwyt mojego Synka. Są również liczne produkty spożywcze, monety i karty z “przepisami” na danie, które należy przygotować.

Gra podświadomie wprowadza dziecko w świat gotowania, a mnogość kart sprawia, że nie nudzi się zbyt szybko. Grafiki są naprawdę estetyczne i miłe dla oka, przez co dodatkowo zachęcają do zabawy. Mój siedmiolatek uwielbia w nią grać!

Czas rozgrywki wynosi ok. 10 minut, przez co gra idealnie sprawdzi się u dzieci, które mają problem z dłuższym skupieniem uwagi.

“To gra, w której dzieci pracują razem, dążąc do wspólnego celu, wspierają się i słuchają. Dzięki takiej zabawie uczą się nowych umiejętności i współdziałania. Nie ma pojedynczych przegranych, co sprzyja integrowaniu się, budowaniu poczucia własnej wartości i kształtowaniu rozwoju emocjonalnego”.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Kukuryku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments