PIEKIELNA ŻONA – Klaudia Gregorczyk

Cykl: Piekielna (Tom 3)
Data wydania: 18.03.2024
Gatunek: Fantastyka
Wydawnictwo: EmpikGo

Opis książki

Była zakochaną dziewczyną, którą własny kraj skazał za to na potępienie.

Po wielu miesiącach Letha i Aidan poznają datę swojego ślubu. Uczucie między nimi staje się coraz silniejsze. Mimo to targają nimi obawy. Narzeczeni czują strach przed zagrożeniami, jakie niesie ze sobą to małżeństwo. Chcą chronić siebie nawzajem. W efekcie ich dłonie wiele razy splami krew.

Oboje narażają życie, żeby zachęcić Czerwonych do buntu i zakończyć rządy Domhana. Tajemnice ujrzą światło dzienne, a karę za ich skrywanie poniosą nie tylko osoby, których one dotyczą.

Do bram Czerwonego Dworu zapukają niespodziewani goście, a wraz z nimi śmierć, której nie pokona nawet prawdziwa miłość.

Recenzja

„Piekielna żona” Klaudii Gregorczyk to trzeci i zarazem ostatni tom pasjonującej serii „Piekielna”, opowiadającej losy Lethy, która trafia na Czerwony Dwór podszywając się pod królową niebieskich – Yenisei. Już sam tytuł zdradza wiele. To historia, w której serca głównych bohaterów płoną od miłości, gniewu, nienawiści i żądzy zemsty. Jeśli ktoś jeszcze waha się nad tym, czy warto zanurzyć się w tej trylogii, to zapewniam z pełną odpowiedzialnością – ta historia jest PIEKIELNIE DOBRA!

„Piekielna żona” to perfekcyjna w każdym calu opowieść o ludzkich uczuciach i emocjach, które są tak autentyczne i głęboko poruszające, że nie sposób o nich zapomnieć. Autorka przyzwyczaiła mnie w dwóch poprzednich tomach, że zwroty akcji nie są rzadkością, a pojawiają się praktycznie w każdym rozdziale. W “Piekielnej żonie” nie ma momentu, który byłby odpowiedni na przerwę w lekturze. Każda strona wciąga, każe czytelnikowi walczyć ze wzruszeniem lub drżeć ze strachu o los bohaterów z którymi w poprzednich tomach zdążyliśmy się niesamowicie zżyć. To książka, która nie pozwala się odłożyć!

Nie ma w tej powieści postaci zbędnych… absolutnie. Każda osoba pełni w tej historii jakąś funkcję i nie jest czytelnikowi obojętna, co dla mnie jest fenomenalne. Są bohaterowie, którzy irytują do granic czerwoności, a są i tacy, których udusilibyście gołymi rękami. Niejednym, sami rzucilibyście się na ratunek.

Chociaż akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie, to emocje przenikające między bohaterami są tak realne, że czytelnik nie może oprzeć się odczuciu, że sam jest częścią tej historii. Bogactwo języka, którym posługuje się autorka sprawia, że świat przedstawiony staje się rzeczywistością, do której chce się powracać nawet nocami, byleby tylko dowiedzieć się, co przyniesie kolejna strona.

Podkreślam, że ta opowieść jest tak piekielnie dobra, że po zakończeniu lektury chce się natychmiast sięgnąć po tę serię ponownie, by móc jeszcze raz zanurzyć się w płonącym od emocji świecie.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Klaudią Gregorczyk.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments