ROZMOWY Z WSZECHŚWIATEM – Simran Singh

Opis książki

Czasem… często, nie rozumiemy dokąd prowadzi nas życie. Czasem …często, stoimy przed decyzją czy wyzwaniem i potrzebujemy podpowiedzi, potwierdzenia lub zatrzymania. A czasami po prostu czujemy się zagubieni i zdezorientowani, tęskniąc za kimś, komu moglibyśmy zaufać i dać się poprowadzić. Taki Przyjaciel, Przewodnik, Doradca jest cały czas przy nas i wciąż do nas mówi. To samo Życie. Wielką przygodą może być nauczenie się języka, którym możemy się z Nim porozumiewać, zadawać pytania, rozumieć odpowiedzi.

Parafrazując znane powiedzenie Alberta Einsteina – można żyć dwojako: tak jakby nic nie miało znaczenia i jakby we wszystkim kryło się znaczenie. Autorka książki uczy nas odkrywania znaczeń tego, co dzieje się w naszym życiu. Nic nie jest przypadkowe, wszystko jest szczególną, unikalną informacją, jaką przekazuje nam Wszechświat – i każdy z nas ma i może nauczyć się tego wyjątkowego języka, w którym odbywa się ten dialog. TAKIEJ książki jeszcze nie było. Warto po nią sięgnąć, aby nasza podróż przez życie była sensowna, wartościowa i piękna. I ze zrozumiałą mapą w ręce!

Recenzja

Jeśli szukasz książki, która wzbogaci Twoje życie, otworzy nowe perspektywy i napełni serce radością, to właśnie ją znalazłeś. „Rozmowy z Wszechświatem” to pozycja idealna dla osób, które pragną głębszego zrozumienia siebie i otaczającego świata. Czy Wszechświat wysyła nam jakieś znaki? Czy wszystko, co pojawia się w naszym życiu jest dziełem przypadku? A może każde wydarzenie prowadzi nas do odkrycia pewnej prawdy o sobie? Życie pełne jest ukrytych symboli, które nie zawsze umiemy odpowiednio zinterpretować.„Rozmowy z Wszechświatem” to nie tylko książka, to mistyczna opowieść o odkrywaniu piękna życia i związku człowieka z wszechświatem. Wartość tej książki nie leży tylko w jej treści, ale również w tym, że wnosi ona pozytywne zmiany do naszego życia. Każde zdanie jest jak promień światła, który rozjaśnia naszą ścieżkę i otwiera umysł na nowe możliwości. To książka, która dotyka serca i na nowo kształtuje zmysły, inspirując do odkrywania własnej prawdy i ogromnego potencjału jakim dysponujemy.Simran Singh przemyca w swojej książce nie tylko mądrość, ale także niezwykłą energię, która rozbrzmiewa na każdej stronie. To prawdziwy przewodnik do życia pełnego świadomości i wdzięczności. Każdy rozdział jest jak oddech świeżego powietrza, który napełnia czytelnika energią i chęcią zmian. Szczególnie spodobał mi się sposób w jaki Simran Sinhg łączy filozofię z praktyką. Autorka to osoba wysoce charyzmatyczna, co widać min. w jej publicznych wystąpieniach. Na bazie osobistych doświadczeń stworzyła książkę, która jest w stanie odmienić życie niejednej osoby i otworzyć umysł na nieskończone możliwości istnienia.„Rozmowy z Wszechświatem” to książka inspirująca do podjęcia działania, do otwarcia się na nowe doświadczenia zmysłowe, jak również głębsze zrozumienie siebie i świata. Polecam ten tytuł każdemu, kto pragnie odkryć niezgłębione bogactwo własnej duszy.

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments