ZWIERCIADŁO PĘKA W ODŁAMKÓW STOS – Agatha Christie

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Liczba stron: 272
Seria: Jubileuszowa Kolekcja Agathy Christie

IDEALNA NA PREZENT!

Opis książki

Przypadkowa rozmowa gwiazdy filmowej Mariny Gregg i jej wielbicielki Heather Badcock na przyjęciu w Gossington Hall na zawsze zmienia przyszłość obu kobiet. I to po raz drugi, panie spotkały się bowiem już wcześniej. Dla kogo przeznaczony był zabójczy drink? Kto i po co morduje członków „dworu” gwiazdy? Seria zgonów wstrząsa małym miasteczkiem.

Pora na niezawodną pannę Marple!

Recenzja

„Zwierciadło pęka w odłamków stos” to fenomenalny klasyczny kryminał autorstwa Agathy Christie, w którym główną rolę odgrywa detektyw-amator – Panna Marple. Główny wątek powieści koncentruje się wokół tajemniczego morderstwa, które wydaje się być powiązane z niewyjaśnioną sprawą z przeszłości. Panna Marple, choć jest już kobietą w słusznym wieku, znana jest ze swojej spostrzegawczości i bystrego umysłu. Podejmuje się więc rozwiązania zagadki tajemniczej śmierci w Gossington Hall. Czy tę zagadkę naprawdę można rozwiązać?

Pierwsze spotkanie z piórem Agathy Christie okazało się dla mnie niezwykle udane! Od samego początku zanurzyłam się w atmosferę tajemnicy, a niespieszne tempo całej historii ogromnie mi odpowiadało. W pełnym skupieniu mogłam śledzić ścieżki myślowe bohaterów i dokładać kolejne puzzle detektywistycznej układanki. W miarę jak dochodziło do kolejnych zabójstw, czułam się całkowicie zbita z tropu i coraz bardziej zaangażowana w odkrycie prawdy. Mogę śmiało powiedzieć, że Agatha Christie stworzyła niezwykle wciągającą i rozpalającą wyobraźnię historię, która trzyma w napięciu do samego końca.

Zakończenie totalnie mnie zaskoczyło! Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw i przyznam, że autorka skutecznie wyprowadziła mnie na manowce. Intryga skonstruowana perfekcyjnie, z dbałością o detale, jak również o to, by czytelnik miał mnóstwo podejrzanych do wyboru.

„Zwierciadło pęka w odłamków stos” to nie tylko klasyczny kryminał, ale także głęboko psychologiczna opowieść o ludzkiej naturze, tajemnicach i międzyludzkich relacjach. Ta książka z pewnością zainteresuje zarówno miłośników gatunku, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z twórczością Agathy Christie.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem dolnośląskim.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments