WYSZUKAJ I ODKRYJ. NASZ DOM – Hanackova Pavla

Wydawnictwo: JupiJo!
Liczba stron: 12

IDEALNA NA PREZENT!

Opis książki

Życie zwykłej rodziny mieszkającej w zwykłym domu w mgnieniu oka wywraca się do góry nogami za sprawą chomika o imieniu Chrupek. Kiedy ucieka on z klatki, rozpoczynają się wielkie poszukiwania. Na szczęście Pola i Piotruś, sympatyczne rodzeństwo i opiekunowie Chrupka, depczą mu po piętach. 

Mali czytelnicy będą szukać chomika i zaglądać w różne zakamarki domu. Poznają wszystkie pomieszczenia, nazwy rozmaitych przedmiotów i urządzeń, które się w nich znajdują, a także zasady ich działania. Przed nimi wielkie poszukiwania!

Książka ma duży format i całostronicowe, pełne szczegółów ilustracje. Znajdujące się na każdej stronie okienka rozbudzają ciekawość młodych czytelników i sprawiają, że poszukiwania Chrupka są naprawdę fascynujące!

Recenzja

Wow! Książka „Nasz Dom” to prawdziwa petarda wśród książeczek dla dzieci! Jak tylko wzięłam ją w ręce i zawołałam do siebie moich synków wiedziałam, że to będzie niezwykła przygoda. I nie zawiodłam się! Poznajemy tu historię zwykłej rodziny i ich chomika Chrupka, który pewnego dnia postanawia sprawdzić swoją zdolność ucieczki. W poszukiwaniu uroczego stworzenia udajemy się w podróż po całym domu! Okienka znajdujące się na każdej stronie to genialny pomysł, który rozbudza ciekawość i zachęca dziecięce rączki do eksploracji. Dzięki nim, mały czytelnik może zajrzeć do najrozmaitszych zakamarków domu i odkrywać tajemnice ukryte dosłownie w każdym pomieszczeniu. Byłam bardzo zaskoczona ilością okienek jakie znalazły się w tej książce oraz tym, że pod spodem znajduje się spora ilość tekstu.

To nie tylko przygoda w poszukiwaniu zaginionego Chrupka, ale również świetne edukacyjne doświadczenie! Dzieci mają okazję poznać nazwy przeróżnych przedmiotów i urządzeń w domu oraz zasady ich działania, co sprawia, że książka uczy poprzez zabawę. Ilustracje są niesamowite – pełne szczegółów i kolorów. Przyznam, że sama jestem zachwycona tą książeczką i z ciekawością odkrywałam ją razem z dziećmi. Całostronnicowe obrazy przenoszą nas w świat pełen odkryć i przygód. Oprócz poszukiwania zaginionego chomika, bawiliśmy się również w poszukiwanie innych elementów i nazywanie ich, co sprawdziło się u nas świetnie! Ta książka naprawdę rewelacyjnie wzbogaca słownictwo!

Według mnie i moich dzieci „Nasz Dom” to absolutny must-have na półce każdego młodego czytelnika. Gorąco polecam tę książeczkę wszystkim rodzicom, którzy chcą zarazić swoje dzieci miłością do książek i odkrywania świata.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Jupi Jo!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments