TAJEMNICE GŁĘBIN OCEANU i ZWIERZĘTA NOCĄ – wyd. Jedność

Opis książek

TAJEMNICE GŁĘBIN OCEANU

To wspaniała książka dla odważnych nurków, odkrywców oceanicznej głębi, którzy nie boją się zanurzyć w podwodnym świecie z latarką w ręku i chcą eksplorować głębiny, do których nie dociera nawet światło!
Wypchnij dołączoną do książki kartonową „latarkę”, weź ją do ręki i wsuń między arkusz folii a stronę znajdującą się obok. Zobaczysz, jak niesamowicie wyglądają głębiny oceanu. Zaciemnione strony w tej książce ukrywają fascynujące zwierzęta. Oceany, morza strefy podbiegunowej, australijska rafa koralowa, kalifornijski las wodorostów, tajemnicze wraki statków… – każda scena pokazuje inny obszar podwodnego świata. Wystarczy przesunąć latarką, aby rzucić światło na żyjące tam wspaniałe stworzenia.
Czy udało ci się wypatrzyć wszystkie? Sprawdź z listą i ilustracją na końcu książki! Następnie przewróć kartkę, aby dowiedzieć się więcej o niesamowitych zwierzętach, które żyją w bezkresnym oceanie.
Zabawa z tą książką to niesamowita przygoda dla małych badaczy morskiej fauny.

ZWIERZĘTA NOCĄ

To przewodnik dla śmiałych odkrywców, którzy nie boją się wyruszyć na nocne safari z latarką w ręku i chcą poznawać świat po zmroku!Wypchnij znajdującą się w książce kartonową „latarkę”, weź ją do ręki i wsuń między arkusz folii a stronę poniżej. Zobaczysz, jak niesamowicie wygląda przyroda nocą. Zaciemnione strony w tej książce ukrywają sceny pełne zwierząt. Dzika dżungla, afrykańska sawanna, skute lodem wybrzeże… Każda scena pokazuje inne środowisko. Wystarczy przesunąć latarkę, aby rzucić światło na żyjące tam wspaniałe stworzenia.Czy udało ci się wypatrzyć wszystkie? Sprawdź z listą i obrazkiem na końcu książki! Następnie przewróć kartkę, aby dowiedzieć się więcej o różnych siedliskach i niesamowitych zwierzętach, które mają tam swoje domy. Zabawa z tą książką to niesamowita przygoda dla odkrywców i badaczy przyrody.

Moja opinia

Jestem niezwykle podekscytowana możliwością podzielenia się z Wami wrażeniami na temat dwóch niesamowitych książek, które odkryliśmy razem z naszymi synami: “Tajemnice Głębi Oceanu” i “Zwierzęta Nocą” dzięki uprzejmości Wydawnictwa Jedność.

“Tajemnice Głębi Oceanu” to prawdziwa uczta dla dziecięcej wyobraźni i zmysłów! Zanurzenie się w fascynujący świat oceanicznych głębin jest jak podróż w nieznane – pełna tajemnic i niezwykłych odkryć. Książka ta nie tylko zachwyca niezwykłymi ilustracjami, ale także bogatą wiedzą na temat różnorodnych form życia morskiego. Przewracając strony, zanurzamy się coraz głębiej, odkrywając egzotyczne gatunki ryb, niesamowite rafy koralowe i tajemnicze stworzenia, których istnienie często przekracza nasze wyobrażenie!

Dzięki tej książce nasze dzieci nie tylko rozszerzają swoją wiedzę na temat życia morskiego, ale także rozwijają empatię i szacunek dla naturalnego środowiska.

“Zwierzęta Nocą” to podróż po tajemniczym i fascynującym świecie nocnych stworzeń. Od chłodnych lasów po gorące pustynie, książka ta zabiera nas w podróż przez różnorodne siedliska, odkrywając tajemnicze istoty, które często są aktywne nawet po zmierzchu!

Odkrywanie przy pomocy latarki ukrytych scen to nie tylko zabawa, ale także interaktywny sposób na naukę o nocnej przyrodzie. Nasze dzieci uwielbiają szukać i identyfikować zwierzęta na ilustracjach, a także zgłębiać wiedzę na temat ich zwyczajów i siedlisk. “Zwierzęta Nocą” to nie tylko książka do czytania przed snem, ale także inspirujące źródło do rozmów i refleksji nad światem przyrody.

Podsumowując, zarówno “Tajemnice Głębi Oceanu”, jak i “Zwierzęta Nocą” to niezwykłe książki, które nie tylko bawią i edukują, ale także otwierają nasze oczy na piękno i różnorodność świata naturalnego. Polecamy je wszystkim rodzicom, którzy chcą wzbogacić czas spędzany z dziećmi o niezapomniane przygody i inspirujące naukowe odkrycia!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Jedność.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments