JEDYNE PRAWDZIWE MIŁOŚCI – Taylor Jenkins Reid

Opis książki

W życiu każdego człowieka następuje moment, który dzieli to życie na dwie części.To jest właśnie ten moment… Dwudziestoczteroletnia Emma bierze ślub ze swoją szkolną miłością, Jessem. Wiodą szczęśliwe życie na własnych zasadach. Podróżują, czerpiąc z życia garściami.Niecały rok po ślubie helikopter Jessego znika z radaru gdzieś nad Pacyfikiem, a mężczyzny nie udaje się odnaleźć.Emma rzuca pracę, zostawia dom i stara się poskładać swoje życie. Kilka lat później spotyka dawnego przyjaciela, Sama, i odkrywa, że jest w stanie ponownie kogoś pokochać. Para się zaręcza, a kobieta wierzy, że dostała drugą szansę na bycie szczęśliwą.Wszystko do czasu, gdy Jesse się odnajduje… Emma musi zdecydować, kim jest i czego tak naprawdę pragnie. Kto jest jej prawdziwą miłością? I czy istnieje tylko jedna prawdziwa miłość?

Recenzja

Znacie to uczucie po przeczytaniu książki, kiedy macie ochotę wykrzyczeć światu – “ludzie kupujcie tę książkę!”. Bo ja mam tak właśnie teraz. “

Jedyne prawdziwe miłości” to książka, która absolutnie mnie poruszyła i wciągnęła już od pierwszej strony. Historia, którą opowiada autorka, jest niezwykle wzruszająca i pełna emocji, a sposób w jaki została opowiedziana jest tak naturalny, że bez problemów wczułam się w emocje bohaterów.Jednym z najmocniejszych elementów tej książki są doskonale opisane relacje rodzinne. Autorka z wielkim wyczuciem przedstawia różnorodne aspekty więzi rodzinnych, ukazując ich piękno i złożoność. Czytając o losach bohaterów, czułam, jakbym sama była częścią ich życia, przeżywając razem z nimi wszystkie emocje i trudności.Co więcej, książka ukazuje różne oblicza miłości w sposób niezwykle autentyczny i przekonujący. Przeplatające się wątki miłosne skłaniają do refleksji nad naturą uczucia, jego granicami i możliwościami. Wcześniej mogłabym śmiało stwierdzić, że nie można kochać dwóch osób jednocześnie, ale po lekturze tej książki moje przekonania zostały zachwiane, a pytanie to stało się dla mnie dużo bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek wcześniej.Nie mogłam oderwać się od tej książki ani na moment. Każda strona była dla mnie fascynująca, a każdy rozdział wciągał mnie coraz głębiej w świat bohaterów.

“Jedyne prawdziwe miłości” to lektura, która z pewnością pozostanie ze mną na długo po jej przeczytaniu. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie przeżyć niezapomnianą literacką podróż przez emocje, miłość i relacje rodzinne.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Czwarta strona.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments