DOBRANOCKI ZE ŚWIATA ZWIERZĄT – wyd. Jedność

IDEALNA NA PREZENT!

Opis książki

Czas układania się do snu jest dla dzieci bardzo ważnym momentem w ciągu dnia. Kiedy proszą o bajkę na dobranoc, dobrze jest mieć pod ręką zbiór pełen opowieści, które pomogą dziecku wyciszyć się i spokojnie zasnąć.Ta przepiękna książka z ilustracjami Anny Láng zawiera bajki, których bohaterami są małe i duże zwierzęta. Są tu więc sprytne lisy, tchórzliwe zające, podstępne koty, naiwne owce, ciekawskie myszy, dumne lwy i wiele innych postaci. Ich niezwykłe przygody, doświadczenia i pomysły wywołają uśmiech na twarzach dzieci, ale też mogą skłonić do pomyślenia, jakie przesłanie ma usłyszana opowieść.Tak bogaty zbiór bajek z różnych kultur i zakątków świata daje dorosłym szeroki wybór wartościowych historii na dobranoc. Przeczytanie każdej z nich zajmie najwyżej pięć minut. To idealny wstęp do świata literatury i sposób, by każdego dnia rozwijać dziecięcą wyobraźnię.

Recenzja

Przychodzę podzielić się z Wami moimi wrażeniami po przeczytaniu tej uroczej książki. “Dobranocki ze świata zwierząt” to po prostu skarb dla naszych małych czytelników, a także dla nas, rodziców, którzy kochają czytać swoim dzieciom przed snem. Znajdziecie tu aż 70 bajek!

Najpierw muszę wspomnieć o ilustracjach – są absolutnie wspaniałe! Kolorowe, intrygujące, naprawdę wnoszą dodatkową magię do każdej opowieści i sprawiają, że bajka staje się jeszcze bardziej realistyczna i fascynująca. Moje dzieci uwielbiają je oglądać!

A co do samych opowieści – są po prostu idealne na dobranoc! Nie są zbyt długie, ale na tyle ciekawe, że trudno oderwać się od czytania. I to, że każda bajka skupia się na innym zwierzęciu, sprawia, że dzieci uczą się o różnorodności świata przyrody w naprawdę przyjemny sposób. Każda bajka ma długość od 1 do 3 stron.

Oprawa tej książki również robi wrażenie. Twarda okładka i wysokiej jakości papier to gwarancja, że książka będzie towarzyszyć nam przez wiele lat, a te mieniące się elementy na okładce sprawiają, że książka wygląda jeszcze bardziej magicznie!

Polecam “Dobranocki ze świata zwierząt” każdemu rodzicowi, który szuka wspaniałej książki do czytania swoim dzieciom przed snem. To również świetny pomysł na prezent! Jestem pewna, że ta książka dostarczy Wam wielu cudownych chwil spędzonych razem. Jej walory estetyczne i edukacyjne sprawią, że stanie się ulubionym towarzyszem wieczorów i wyjątkowym wspomnieniem z dzieciństwa.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Jedność.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments