WIELKA KSIĘGA WARTOŚCI – Esteve Pujol i Pons

Opis książki

Na stronach tej niezwykle pięknej książki zamieszczone zostały zapierające dech w piersiach opowiadania, baśnie, legendy i historie pochodzące z różnych kultur, epok i tradycji. Wszystkie one przekazują nam ponadczasowe prawdy, które można określić jednym słowem: WARTOŚCI. Szacunek, uczciwość, przyjaźń, wolność… to tylko niektóre z ważnych pojęć, które zgłębia ta książka.

Dzieci, rodzice i wychowawcy znajdą w publikacji wiele cennych wskazówek, które ułatwią im budowanie systemu wartości i zachęcą do ciekawych rozmów w grupie bądź indywidualnych refleksji.
Księga opatrzona została pełnymi głębi ilustracjami, które uwrażliwiają czytelnika na piękno i relaksują go.

Recenzja

Mam dziś świetną książkę dla wszystkich rodziców!

“Wielka Księga Wartości” to niezwykła propozycja dla najmłodszych czytelników, która emanuje mądrością i pozytywnymi przesłaniami. Ta wydana przez Wydawnictwo Jedność książka, jest skarbnicą wartości, które są fundamentem tworzenia silnych i szczęśliwych więzi.

Jednym z najbardziej rzucających się w oczy aspektów tej publikacji są niesamowite ilustracje, które nie tylko wciągają dzieci w świat opowieści, ale także wnoszą dodatkową głębię i emocje do każdej strony. Każda bajka jest jak małe arcydzieło, które w magiczny sposób wprowadza czytelnika do świata wartości takich jak szacunek, przyjaźń, uczciwość czy cierpliwość. Te uniwersalne wartości są przedstawione w sposób przystępny dla dzieci, dzięki czemu mogą one łatwo zrozumieć ich znaczenie i zastosowanie w swoim codziennym życiu.

Krótkie opowieści zawarte w książce sprawiają, że dziecko nie tylko nie traci zainteresowania, ale także z łatwością przyswaja przekazywane wartości. Ta forma pozwala również na czytanie pojedynczych bajek przed snem czy w dowolnym innym momencie dnia, co sprawia, że “Wielka Księga Wartości” staje się idealnym towarzyszem na różnych etapach dnia dziecka.

Twarda oprawa gwarantuje trwałość, a ciekawe wycięcie na okładce dodaje estetycznego wyglądu, który przyciąga uwagę i zachęca do sięgnięcia po tę książkę.

“Wielka Księga Wartości” zasługuje na miano doskonałego prezentu dla każdego dziecka. To nie tylko zbiór bajek, ale również skarbnica mądrości, która będzie towarzyszyć młodym czytelnikom przez wiele lat, pomagając im rozwijać się jako osoby i członkowie społeczności. Dzięki tej książce dzieci nie tylko będą uczyć się wartości, ale także kształtować swoje charaktery i budować zdrowe relacje z innymi.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Jedność.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments