ŻYCZ MI SZCZĘŚCIA – Ludka Skrzydlewska

Wydawnictwo: Editio red
Gatunek: Erotyk

Opis wydawcy

Miała tylko zatroszczyć się o bratanicę. Teraz sama potrzebuje ochrony

Opieka nad nastolatką to ogromne wyzwanie. Tym większe, jeśli obowiązek ten spada na osobę kompletnie do tego nieprzygotowaną. Nadia właśnie się dowiedziała, że ma prawie dorosłą bratanicę Wiki, którą musi się zająć tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że młoda kobieta nie jest zachwycona. A to dopiero początek kłopotów.

Okazuje się, że dziewczyna ma poważne problemy, i to nie typowo nastoletnie: źli ludzie chcą zrobić jej krzywdę. Nadii nie pozostaje nic innego, tylko zwrócić się o pomoc do Igora — policjanta, dla którego walka z bandziorami to nie pierwszyzna. Niestety, przez wspólną przeszłość Nadia ma wrażenie, że policjant jej nie cierpi. Czy mimo to stanie po jej stronie w rozgrywce z przestępcami?

Czasami granica między nienawiścią i miłością jest bardzo cienka. I być może Nadia i Igor wkrótce się o tym przekonają…

Ludka Skrzydlewska kolejny raz mistrzowsko łączy wątki miłosne z trzymającą w napięciu intrygą kryminalną!

Recenzja

„Życz mi szczęścia” to bardzo przyjemna historia, którą naprawdę lekko się czyta. Już od pierwszych stron zostajemy rzuceni w wir ekscytujących wydarzeń, które sprawiają, że zaciekawienie rośnie z każdą przeczytaną stroną. Spotykamy tu sympatyczną bohaterkę – Nadię, która całkowicie niespodziewanie dowiaduje się, że ma bratanicę – Wiktorię. Szok jest tym większy, że musi zaopiekować się nastolatką, która zostaje jej dosłownie podrzucona pod drzwi! Mimo niezadowolenia, Nadia czuje, że musi zaopiekować się bratanicą, jednak sprawa wcale nie będzie taka prosta i już pierwszej nocy zaczną się wielkie problemy… Za nastolatką ciągną się bowiem konsekwencję złych życiowych decyzji, z którymi przyjdzie im się razem zmierzyć. Zaciekawieni?

Książkę czytało mi się fantastycznie i cieszę się, że zdecydowałam się sięgnąć po nią dopiero po świętach. W moim odczuciu jest ona bardziej zimowa niż świąteczna, dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to polecam Wam przeczytać ten tytuł właśnie teraz. To powieść bardzo emocjonująca, z wątkiem kryminalnym, co bardzo lubię w twórczości autorki. Nie brakuje tu również pikantnych scen, intryg, narastającego pożądania i dreszczyku emocji. Podobało mi się ukazanie w książce szerszego spojrzenia na relacje rodzinne, ciekawie rozwinięty wątek sensacyjny oraz brak zbędnych wątków czy przeciągłych opisów. Historia poprowadzona była bardzo płynnie, a autorka po raz kolejny udowodniła, że jest świetna w tym co robi i mogę sięgać po jej książki w ciemno. Jeśli zatem macie ochotę na połączenie erotyku i historii kryminalnej, z wplecionym wątkiem enemies to lovers to szczerze polecam.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Editio Red.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments