WSZYSTKO DLA MIŁOŚCI – Matt Kahn

Wydawnictwo: Biały Wiatr
Liczba stron: 274

Opis wydawcy

W swojej, być może, najodważniejszej i najbardziej śmiałej jak dotąd książce, Matt Kahn, pokazuje jak dzięki kochającemu sercu i byciu obecnym uzdrowić traumy z naszej przeszłości, wzmocnić poczucie własnej wartości i poprawić relacje z innymi. Mówi o dziesięciu esencjonalnych cechach TRZYMANIA PRZESTRZENI – między innymi dodawaniu odwagi, szacunku, godności czy miłosierdziu – które pomogą powrócić do całości i integracji wszystkim najbardziej zranionym aspektom. Pozwoli to nam samym odzyskać siebie i  swoje życie, a także móc wspierać w tym procesie innych ludzi.

Dzięki tej książce:

  • Nauczysz się utrzymywać otwarte serce, pomimo własnych i cudzych aktywacji.
  • Pogłębisz umiejętność do życia w naturalnym stanie miłości i życzliwości.
  • Rozszerzysz zdolność tworzenia i trzymania przestrzeni uzdrawiania dla siebie i innych.
  • Będziesz potrafił alchemizować wszelki ból we współczucie.

Recenzja

“Wszystko dla miłości” Matta Kahna to niesamowita podróż w głąb ludzkiego serca i ducha, mająca na celu budowanie bardziej satysfakcjonujących i pełnych miłości relacji. Matt Kahn, uznany nauczyciel duchowy, prezentuje swój wyjątkowy punkt widzenia na temat natury miłości, skoncentrowany zarówno na miłości do samego siebie, jak i do innych.

Kahn przyciąga czytelnika nie tylko swoją głęboką mądrością, ale także prostotą i jasnością przekazu. Jego sposób wyrażania myśli jest zrozumiały zarówno dla doświadczonych w tematyce duchowej czytelników, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją podróż samopoznania.

Kluczowym elementem poradnika jest podkreślenie konieczności zrozumienia i akceptacji samego siebie. Kahn przekonuje, że prawdziwa miłość do innych zaczyna się od miłości do samego siebie. To podejście nie tylko inspiruje, ale także jest praktyczne, gdyż autor proponuje konkretne narzędzia i ćwiczenia, aby pomóc czytelnikom odkryć i zaakceptować swoje wewnętrzne ja.

Książka skupia się również na aspektach duchowych, zachęcając czytelników do głębszego zrozumienia swojej duchowości i połączenia z uniwersalną energią miłości. Matt Kahn nie unika trudnych tematów, takich jak przebaczenie i uwolnienie od przeszłości, co sprawia, że ta lektura staje się kompleksowym przewodnikiem po drodze do pełniejszego życia.

“Wszystko dla miłości” to inspirująca i mądra lektura, skłaniająca do refleksji nad życiem i relacjami. Matt Kahn, w sposób przystępny, kieruje czytelników ku zrozumieniu potężnej siły miłości, zarówno tej skierowanej do samego siebie, jak i do innych. To poradnik, który może być cennym towarzyszem dla tych, którzy dążą do znalezienia równowagi i pełni w swoim życiu.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments