GOLDEN DEAL – Małgorzata Dawid

Opis książki

Psychologiczny romans, dla wszystkich dojrzałych kobiet marzących o wielkiej miłości.On przystojny i bogaty, ale uciekający przed miłością z powodu rodzinnej, trudnej historii. Ona – dojrzała i pewna siebie, odważna, ale także wrażliwa – rozczarowana mężczyznami, których spotykała. Kiedy życie stawia ich sobie na drodze, mówią: TAK. Jest to jednak inne TAK niż myślisz.Co z tego wyniknie? Przekonaj się, czy Golden Deal był dobrym interesem, czy raczej złoto okazało się tombakiem.

Recenzja

“Golden Deal” autorstwa Małgorzaty Dawid to emocjonujący psychologiczny romans, który w pełni zasługuje na uwagę czytelniczek poszukujących głębokich, dojrzałych historii miłosnych. Powieść ukazuje skomplikowane aspekty ludzkich uczuć, przeszłości, oraz wyborów, jakie podejmujemy w miłości.

Główna bohaterka, Julia, to dojrzała kobieta po czterdziestce, która po bolesnym rozwodzie musi zmierzyć się z samotnością, a jednocześnie stawić czoła nowemu etapowi w życiu – opuszczeniu gniazda przez dorosłą córkę. Jej postać jest realistyczna i pełna głębi, co sprawia, że czytelniczki łatwo z nią się utożsamią. Z kolei Nataniel Gold, przystojny i tajemniczy prezes firmy, dla której pracuje Julia, wprowadza do fabuły element nieuchwytnej tajemnicy i fascynacji.

Autorka przedstawia ich losy w kontekście niespodziewanych wydarzeń, które mają miejsce w trakcie burzowej nocy w Warszawie. To, co się wówczas wydarza, otwiera przed bohaterami drzwi do niezwykłej przygody, jaką staje się “Golden Deal”. Nazwa ta już sama w sobie wskazuje na coś wyjątkowego, coś, co może odmienić życie obu bohaterów.

Relacja między Julią a Natanielem rozwija się w sposób subtelny i pełen napięcia. Autorka buduje atmosferę tajemnicy i sprawia, że czytelnik pragnie poznać rozwinięcie historii. “Golden Deal” to więcej niż tylko kolejny romans – to opowieść o poszukiwaniu sensu życia, odkrywaniu siebie w miłości i stawianiu czoła wyzwaniom, jakie ona niesie. Nie zabrakło też czarnego charakteru w tej historii, co bardzo mi się spodobało. Na plus zasługuje bardzo mocno rozwinięta warstwa obyczajowa.

Powieść porusza również uniwersalne tematy, takie jak pytanie o możliwość ucieczki od miłości oraz istnienie barier, które mogą zatrzymać płomień namiętności. To pytania, które dotykają każdego czytelnika, niezależnie od wieku czy doświadczeń życiowych. “Golden Deal” to zdecydowanie dobry interes dla wszystkich miłośniczek dojrzałych romansów, które pragną przeżyć intensywną, emocjonalną podróż przez świat miłości i ludzkich relacji. 

Książkę kupisz tutaj:

https://sklep.manufaktura-radosci.pl/produkt/golden-deal-powiesc/

Współpraca reklamowa z Małgorzatą Dawid.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments