ODPOCZNIJ – Jeff Foster

Wydawnictwo: Biały Wiatr
Liczba stron: 365

IDEALNA NA PREZENT!

Opis książki

Jeżeli masz dość podążania czyjąś ścieżką… jeśli masz dosyć prób kontrolowania swoich myśli i uczuć, prób życia zgodnie z jakimś odziedziczonym, cudzym obrazem „szczęścia” lub „piękna”… jeśli jesteś gotowy zostawić pomysł na to, jaki powinieneś być, i kochać siebie dokładnie takiego jaki jesteś… swoje wady, niedoskonałości, wątpliwości, blizny, znamiona, siniaki, brodawki, i wszystko… jeśli czujesz, że po prostu chcesz objąć cały ten cholerny Wszechświat z jego szaleństwem, radością i rozpaczą, smutkiem i zachwytem, klarownością i pomieszaniem… rozczarowany albo zawiedziony obietnicami i ścieżkami mających dobre chęci autorytetów – rodziców, nauczycieli duchowych, guru samopomocy, światowych liderów – i tęsknisz, żeby być autentycznym i prawdziwym, no cóż, to znaczy, że jesteś gotowy, żeby ODPOCZĄĆ.

Przekaz tej książki jest prosty. Przestań próbować być szczęśliwy… przestań uciekać od swojego braku szczęścia… obejmij siebie takiego, jaki jesteś i odkryj w sobie głębsze szczęście. Wszystko jest z tobą w porządku, zawsze tak było, bez względu na to, w co wierzysz, czy co ci powiedziano. Jesteś kompletny i cały, dokładnie taki, jaki jesteś… doskonały nawet w swojej niedoskonałości, niesamowity w swoim człowieczeństwie, silny w swojej kruchości.

Recenzja

Dajecie sobie odpocząć od własnych wymagań względem siebie i od oczekiwań innych?

Trudne to czasem, ale niezwykle ważne. „Odpocznij” to kolejna książka, która dołącza do mojej listy TOP poradników tego roku. 

„Twój smutek, twój lęk, nawet Twoja rozpacz jest bardzo krucha, przyjacielu. Może rozpaść się w każdej chwili”.

Jeff Foster zachęca czytelnika do zatrzymania się oraz odłożenia na bok wymagań społeczeństwa i własnych oczekiwań. To ten tytułowy „odpoczynek”, którego potrzebujemy najbardziej, a rzadko go sobie dajemy. Jeżeli zmęczyła cię nieustanna walka o to, aby spełniać czyjeś oczekiwania, jeżeli szukasz prawdy o sobie i swoim życiu, ta książka może okazać się dla ciebie źródłem inspiracji.

Poradnik przemyca głębokie przesłanie o akceptacji siebie, o odważnym objęciu swojej prawdziwej natury, z całym bagażem wad i zalet. Autor, w sposób przejrzysty i przekonujący, przekazuje, że prawdziwe szczęście nie kryje się w ciągłym dążeniu do ideału, lecz w akceptacji siebie takimi, jakimi jesteśmy. Książka inspiruje do zatrzymania się i zanurzenia się w otaczającym nas świecie, pełnym sprzeczności, piękna i trudnych chwil.

“Odpocznij” to nie tylko książka, to przewodnik ku głębszemu zrozumieniu samego siebie i świata. Autor odważnie podważa utarte wzorce i zaprasza do odkrywania autentyczności w każdym z nas. To lektura dla tych, którzy poszukują sensu życia, chcą oderwać się od stereotypów i odnaleźć spokój we własnej prawdziwości. Czytelnik, po zakończeniu lektury, może odnieść wrażenie, że odkrył nowy wymiar istnienia, a towarzyszące mu przemyślenia mogą stanowić punkt zwrotny w drodze do pełniejszego i autentycznego życia.

Niezwykła siła tej książki tkwi w tym, że nie oferuje ona gotowych recept na szczęście, ale skłania do refleksji nad własnym życiem. Wszechstronność przekazu obejmuje zarówno chwile radości, jak i ból, wskazując, że pełne doświadczenie ludzkiego istnienia jest kluczem do prawdziwej wolności. Wartościowe są także liczne praktyczne wskazówki, które pomagają czytelnikowi zainicjować proces transformacji i odnalezienia spokoju w zgiełku codziennego życia.

Najtaniej kupisz tutaj:

https://bialywiatr.com/produkt/odpocznij/

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments