OPOWIEŚCI BETLEJEMSKIEJ SZOPKI

Liczba stron: 112

Opis książki

„Cześć. To ja, Dzieciątko. Tak, wiem, nie powinienem mówić. Jestem noworodkiem, a nie od dziś wiadomo, że noworodki nie mówią. Zresztą inne figurki też nie…”

A gdyby tak figurki z bożonarodzeniowej szopki mogły mówić…? Pasterz marzyciel, Trzej Królowie, a nawet Gwiazda Betlejemska i żłóbek miałyby nam wiele do powiedzenia. Zakradnijmy się na palcach i posłuchajmy ich 25 niezwykłych opowieści. Możemy czytać je w poszczególne dni Adwentu lub podczas świątecznych chwil Bożego Narodzenia.
Betlejemska szopka przedstawiona w tej książce jest wyjątkowa, podobnie jak postacie i przedmioty, które sprawiają, że ożywa. Ona naprawdę ożywa! Gwiazda, wielbłądy, wół i inne figurki opowiadają, co oznacza ich obecność w szopce i jak stały się częścią jednego z najpiękniejszych wydarzeń w historii świata: narodzin Jezusa. Słuchając tych opowieści, dzieci będą odkrywać piękno i sens Bożego Narodzenia wciąż na nowo.

Moja rekomendacja

Czy Wasze dzieci czytają w tym okresie świąteczne książki?

Jeśli tak, to polecam Wam przepięknie wydane “Opowieści Betlejemskiej Szopki” z wydawnictwa Jedność, gdzie znajdziecie 25 bajek o tematyce świątecznej. To powieści pełne wiary, tradycji i wartości, które umilą najmłodszym Święta Bożego Narodzenia.

Książka, jak przystało na wydawnictwo Jedność, wydana została niezwykle estetycznie, z dbałością o detale i oryginalne ilustracje. Okładka posiada elementy laminowane, a twarda oprawa zapewnia jej elegancki wygląd i dużą wytrzymałość.

Opowieści nie są długie, dzięki czemu z łatwością utrzymają uwagę dziecka i będą idealne na jeden wieczór lub przed snem.
My przeczytaliśmy je z ogromną przyjemnością!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Jedność.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments