FELUŚ I GUCIO GRAJĄ W EMOCJE – NASZA KSIĘGARNIA

Kolejna gra w serii, ale pierwsza z tak różnorodnym zestawem gier i zabaw! Idealna jako samodzielny pakiet edukacyjny oraz uzupełnienie książki “Feluś i Gucio poznają emocje”. Gra wspiera prawidłowy rozwój emocjonalny i wspomaga rodziców w trudnych rozmowach z dzieckiem o emocjach.

3 podstawowe rodzaje zabaw w tym zestawie to: memo, kalambury i konwersacje. Ten rodzaj aktywności szczególnie sprzyja nauce rozpoznawania, nazywania i wyrażania emocji, będącej głównym celem gry. 

Wszyscy mamy uczucia. Każde z nich odczuwamy inaczej. Wszystkie są nam potrzebne i tak samo ważne. Dlatego warto je poznać i umieć o nich rozmawiać. Dzięki tej grze jest to łatwiejsze.  

Moja opinia

Mikołajki już za chwilę! Macie już kupione prezenty?

Jeśli potrzebujecie świetnego prezentu dla dziecka w wieku 3+, to mam dla Was świetną propozycję od wydawnictwa Nasza Księgarnia.

“Feluś i Gucio grają w emocje” to fantastyczna nowość, która już skradła serca moich chłopaków! Szczególnie za sprawą dużej kostki, która stanowi dla dzieci świetną odmianę i atrakcję.

Zestaw zawiera bardzo wytrzymałe karty i żetony, wykonane z grubego kartonu, dzięki czemu gra posłuży dzieciom naprawdę długo. Kto ma dzieci, ten wie jak ważne jest, by karty były wykonane solidnie, z wytrzymałego materiału.

Najważniejszym zadaniem gry jest wsparcie emocjonalnego rozwoju dziecka i ułatwienie rodzicom rozmowy z dzieckiem na temat emocji. Dzięki grze, dziecko może poprzez zabawę nauczyć się nazywać poszczególne emocje, uczy się lepiej je rozpoznawać i rozmawiać o tym, co czuje. Znajdziecie tu m.in. memo, konwersacje i kalambury.

Szczerze polecam! Gra prezentuje się naprawdę wspaniale i będzie stanowiła wspaniały, wartościowy prezent dla dziecka.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Nasza Księgarnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments