JAK WZMOCNIĆ SWÓJ MÓZG – Tom O’Bryan

Opis książki

Mgła mózgowa przydarza się każdemu, ale problem pojawia się, gdy taki stan się utrzymuje.

Zapomniałeś, gdzie położyłeś telefon lub klucze, choć jeszcze niedawno miałeś je w dłoni? Nie potrafisz przypomnieć sobie daty ważnego spotkania? Mylą Ci się fakty dotyczące życia Twojej rodziny? Coraz częściej brakuje Ci słów?

Każdy z nas czasem doświadcza mgły mózgowej, rozkojarzenia, zmęczenia i złego samopoczucia. Problem pojawia się wtedy, kiedy taki stan się utrzymuje. To najwyższa pora, aby zainteresować się zdrowiem mózgu! Poznaj dietę dla mózgu i sprawdzone sposoby na poprawę jego pracy. Trzeba wyeliminować stan zapalny mózgu.

W jaki sposób choroby autoimmunologiczne i stan zapalny wpływają na zdrowie mózgu?

Czy wiesz, że istnieje ponad 70 rozpoznanych chorób autoimmunologicznych i ponad 300 schorzeń autoimmunologicznych?

Do powszechnych chorób autoimmunologicznych należą: choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, choroby sercowo-naczyniowe, udary, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, łuszczyca, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń i demencja. Te dane przytłaczają. Pojawia się pytanie, dlaczego tak wiele z tych chorób dotyka mózgu? Według badań przeprowadzonych przez Autora, który jest jednym z najwybitniejszych na świecie ekspertów w dziedzinie autoimmunologii, powodem jest to, że wszystkie te schorzenia są związane z tymi samymi produktami ubocznymi reakcji autoimmunologicznej: podniesionym poziomem przeciwciał i stanem zapalnym. Właśnie badaniom dotyczącym łączenia stanów zapalnych z funkcjonowaniem mózgu oraz sposobom detoksu i naprawy tego stanu poświęcona jest ta książka.

Stan zapalny w mózgu – jakie są jego objawy i jak temu przeciwdziałać?

Kiedy stan zapalny atakuje mózg, może poważnie nadszarpnąć jego funkcjonowanie. Prowadzi do bólów głowy, utraty pamięci, napadów drgawek, nerwicy, depresji czy schizofrenii. Tak naprawdę naukowcy twierdzą, że stan zapalny w mózgu góruje nad wszelkimi jego funkcjami. Autor, stosując zasady medycyny funkcjonalnej, oferuje obszerny przewodnik dotyczący sposobów na poprawę pracy mózgu. Uważa, że detoks i oczyszczanie organizmu, regeneracja jelit, utrzymanie równowagi w mikrobiomie, zmniejszenie toksyczności i ugaszenie stanów zapalnych prowadzi do uzdrowienia mózgu. Godnym uwagi jest fakt, że program naprawczy Autora wykracza poza tradycyjny system opieki zdrowotnej. A ta do tej pory nie dała odpowiedzi na pytania o przyczyny tych chorób.

Jego instrukcje są proste: stosując dietę dla mózgu, czyli wybierając odpowiednie pokarmy i unikając złych – w tym także toksyn środowiskowych – możesz przestać „dolewać oliwy do ognia”. I zmniejszyć stan zapalny w sposób zdrowy i naturalny. Postępując według jego programu, zmienisz swoje życie na lepsze i osiągniesz doskonałą funkcję mózgu, poprawę pamięci, a co za tym idzie – także i zdrowie. Zauważysz znaczną poprawę pamięci, polepszy się też Twoje samopoczucie, zniknie zamglenie, zmniejszy się zmęczenie. Autor przedstawia praktyczne, poparte badaniami naukowymi porady i wskazówki, które pomogą Ci zmienić styl życia i znacząco poprawić pracę Twojego mózgu. Wystarczy tylko 1 godzina tygodniowo!

Dzięki informacjom zawartym w tej przełomowej książce:

– dowiesz się, jaki wpływ na działanie mózgu mają choroby autoimmunologiczne,

– poznasz różne mechanizmy wywołujące stany chorobowe,

– przekonasz się, jak zaburzenia równowagi jelitowej i mikrobiomu odbijają się na zdrowiu mózgu,

– otrzymasz dowody na to, że toksyny środowiskowe i pola elektromagnetyczne są szkodliwe dla zdrowia,

– dowiesz się, jakie są objawy „nieszczelnego mózgu” i jak im przeciwdziałać,

– poznasz skuteczne ćwiczenia, praktyki i sposoby na poprawę pracy mózgu bez skomplikowanych terapii,

– zyskasz porady, jak skutecznie przeprowadzić terapię detoksu i oczyszczanie organizmu,

– przekonasz się, na czym polega dieta dla mózgu i jakie ukryte składniki z pożywienia mają negatywny wpływ na jego funkcjonowanie,

– zyskasz wiele inspirujących przepisów na potrawy, które pomogą uzdrowić Twój najważniejszy organ.

Jedna godzina – ostrzejszy umysł!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Vital.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments