PUCIO ROBI PORZĄDEK – wydawnictwo Nasza Księgarnia

Opis książki

W pokoju Pucia i Misi panuje niezły bałagan! Bez pomocy taty chyba nie uda się z nim rozprawić! Tylko jak znaleźć chęci do sprzątania, jeśli przy okazji znajduje się dawno zagubione zabawki, którymi natychmiast trzeba się pobawić? Absolutnie nie można tego odkładać na później

Ale kiedy w skrzynce na narzędzia nie ma bardzo potrzebnego klucza, wszystko staje się jasne: porządek w warsztacie to podstawa, czas go wreszcie przywrócić!

Ta część przygód Pucia w zabawny sposób pokazuje, że sprzątanie ma sens, i inspiruje maluchy do utrzymywania porządku.

Recenzja

U kogo z Was też mieszka Pucio? Bo u nas zajmuje on całą półkę na dziecięcym regale!

To już dziś – PREMIERA najnowszej książeczki od wydawnictwa Nasza Księgarnia – “PUCIO ROBI PORZĄDEK”! Wiecie jak trudno było mi zrobić zdjęcie? Dosłownie nie mogłam odzyskać Pucia z małych, dziecięcych rączek. Historia porwała nawet starszego syna, który skończył niedawno 6 lat, a czytanie książeczki skończyło się jak? WIELKIM SPRZĄTANIEM! Miód na serce matki…

W książce czekają na Was jak zwykle niezawodne ilustracje, absolutnie życiowe zmagania rodziców z bałaganem w pokoju Pucia i Misi, a nawet wizyta w warsztacie samochodowym! Poznajemy tu wąsatego pana mechanika, dla którego porządek w miejscu pracy to podstawa! Historia napisana jest tak, by pobudzić wyobraźnię dziecka i zainicjować sprzątanie. Pokazuje, że aby dobrze się bawić, trzeba najpierw uporządkować zabawki i odłożyć je na swoje miejsce – tak, jak robi to pan mechanik ze swoimi narzędziami. Przez kilka dni królowała u nas zabawa w warsztat i odgrywanie scenek z książeczki.

Trzylatek nauczył się dzięki niej wielu nowych słówek. Dzieci dowiedziały się również, jak sortować śmieci do odpowiednich pojemników i tylko wyszukiwały, co mają do wyrzucenia. Kapitalna książeczka, która jak zwykle uczy poprzez zabawę. I powiem Wam, że nawet mnie wzięła większą ochota na sprzątanie.Jeśli szukacie prezentu, który z pewnością ucieszy każde małe dziecko, to bez wahania wybierzcie coś z serii książeczek i gier o Puciu.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Nasza Księgarnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments