KALENDARZ CREATE YOURSELF 2024 – dr Mateusz Grzesiak

IDEALNY NA PREZENT!

Opis kalendarza

Stwórz swoje życie.

Dzień po dniu. Tydzień po tygodniu. Miesiąc po miesiącu. Obiecaj to sobie już dziś, przygotuj się i 1 stycznia 2024 roku zacznij realizować swoje postanowienie. Wraz z kalendarzem Create Yourself zbuduj się pod kątem osobistym i zawodowym. We wszystkich ważnych obszarach Twojego życia.

Kalendarz Create Yourself przygotował dla Ciebie psycholog, wykładowca i konsultant, dr Mateusz Grzesiak. Na każdy dzień roboczy zaplanował konkretne zadanie ― dawkę wiedzy teoretycznej i ćwiczenie, którego wykonanie przybliży Cię do zmiany w nową, jeszcze lepszą wersję siebie.

Każdy miesiąc w kalendarzu jest poświęcony innemu tematowi. W styczniu skupisz się na planowaniu, w czerwcu zadbasz o relacje z bliskimi, w sierpniu z kolei zajmiesz się swoim zdrowiem. Do dzieła!

Moja opinia

Korzystacie z planerów? Kupujecie już kalendarze na przyszły rok?

W mojej biblioteczce rozgościł się ostatnio wyjątkowy planer Create Yourself 2024, który nie tylko pozwala zachować dobrą organizację dnia, ale też dostarcza wielu cennych wskazówek i tekstów motywacyjnych. Jeśli lubicie puścić wodze fantazji w kwestii planowania dni i potrzebujecie do tego celu dużo miejsca, to tu bez problemu je znajdziecie. Kalendarz jest bardzo estetyczny, ma oczywiście twardą oprawę o uniwersalnym wyglądzie, dzięki czemu będzie odpowiedni zarówno dla Pań, jak i Panów. Ideą owego planera jest to, by w rok dokonać w swoim życiu zmiany na lepsze. Każdy dzień to dawka motywacji i proste ćwiczenie do wykonania. Co ciekawe, każdy miesiąc zaskakuje nas innym tematem i pozwala wznieść na wyższy poziom inne kompetencje. Połączenie planera z zadaniami do wykonania wydaje mi się fantastycznym pomysłem, w końcu nie codziennie jest czas, żeby sięgać np. po poradniki dotyczące samorozwoju, a do kalendarza sięgamy codziennie – przynajmniej ja.

Odkąd kalendarz Create Yourself 2024 trafił w moje ręce wprost nie mogę doczekać się nowego roku, by zacząć pracować z nim nad swoim życiem. Wierzę, że dzięki niemu, uda mi się zapoczątkować wiele pozytywnych zmian. Muszę dodać, że kalendarz ten daje wiele różnych możliwości jeśli chodzi o planowanie – jest tu wiele miejsca na dodatkowe notatki, widok dzienny, miesięczny, roczny. Ja z pewnością zmieszczę tu wszystko czego potrzebuję i szczerze polecam Wam zaopatrzyć się w ten właśnie planer. Jego autorem jest psycholog, dr Mateusz Grzesiak, dlatego też możecie liczyć na ogromną dawkę motywacji do działania i świetnie skomponowany zestaw ćwiczeń praktycznych.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Onepress.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments