Wydawnictwo: Sonia Draga
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans
Liczba stron: 512

Opis książki

Zatrać się w pasjonującej historii miłości.
Najnowsza, porywająca powieść E L James, autorki międzynarodowego fenomenu – bestsellerowej trylogii Pięćdziesiąt twarzy Greya.

Londyn, 2019. Dla Maxima Trevelyana życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał pracować, a noce rzadko spędza samotnie. To idylliczne życie przerywa jednak coś, na co mężczyzna nie jest gotowy: Maxim dziedziczy rodzinny tytuł szlachecki, cały majątek i gigantyczne posiadłości… a także wszelkie wiążące się z nimi obowiązki. To rola, z którą nie umie się zmierzyć.
Największym wyzwaniem będzie jednak walka z pożądaniem pewnej tajemniczej młodej kobiety, która niedawno pojawiła się w Anglii. Ta dziewczyna ma w sobie coś więcej niż niebezpieczną, skomplikowaną przeszłość. Małomówna, piękna i z ogromnym talentem muzycznym, nęci Maxima swoim sekretem, wzbudzając w nim namiętność, jakiej dotąd nie doświadczył. Kim jest Alessia Demachi? Czy Maxim obroni ją przed zagrażającymi jej wrogami? I co uczyni dziewczyna, gdy dowie się, że jej kochanek również skrywa mroczne tajemnice?
Od serca wielkomiejskiego Londynu przez dzikie wrzosowiska Kornwalii aż do zimnych, budzących grozę bałkańskich krajobrazów, Mister to pełna niebezpieczeństw i pożądania podróż zapierająca dech w piersiach aż do samego końca.

Recenzja

Jak to jest walczyć z pożądaniem, któremu rozsądek nakazuje się przeciwstawić? Skąd bierze się to niezrozumiałe uczucie zainteresowania drugą osobą, której na dobrą sprawę nawet dobrze nie znamy? Czy to prawda, że przeciwności najbardziej się przyciągają?

Między innymi z takimi dylematami musiał się zmierzyć Maxim Trevelyan – bohater powieści „Mister” autorstwa fenomenalnej E.L. James, po której książki sięgam bez cienia wahania. Nie zawiodłam się i tym razem.

Nie musiałam długo czekać na to, by historia mnie wciągnęła. Czytałam ją do późna, z ogromnym zaciekawieniem śledząc rozwój fabuły, przepełnionej tajemnicami, niedopowiedzeniami, kontrastami, a przede wszystkim pożądaniem! To idealna książka na jesienne wieczory, dla tych, którzy cenią sobie w romansach wątek zderzenia osób z dwóch różnych światów i autentyczne emocje. On – obrzydliwie bogaty i wiodący idylliczne życie, ona – Alessia, sprzątaczka pochodząca z Albanii, pracująca w mieszkaniu Maxima. Kobieta, choć skryta i małomówna, to w mgnieniu oka zaprząta myśli młodego lorda, Maxima. Jakie tajemnice kryje? Co musiała już w życiu przejść? Jakie mroczne sekrety wyjdą na jaw?

Mister to książka, która zdecydowanie wzbudza ciekawość. Autorka świetnie stopniuje napięcie jakie rodzi się w relacji między Maximem a Alessią, która w niewyjaśniony sposób wzbudza zaciekawienie mężczyzny swoją osobą. Jest uzdolniona, skryta i zupełnie inna od jego dotychczasowych partnerek. Można by zarzucić tej książce, że motyw wydaje się powtarzalny… ale ja nie czułam się znudzona ani przez chwilę! Podobnie jak w serii „50 twarzy Greya” tak i w „Misterze” Autorka pozwoliła mi poczuć chemię między bohaterami i obawy przed przekraczaniem własnych granic, choć te nie były tu tak wyraźne i miały zupełnie inny charakter. Książka zawiera sceny erotyczne, ale jest ich znacznie mniej niż w Greyu. Jeśli należycie do osób, którym historia Christiana i Anastazji nie przypadła do gustu, to bez obaw sięgnijcie po tę powieść, bo utrzymana jest w całkowicie innym klimacie. Polecam na jesienny, romantyczny wieczór z książką!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Sonia Draga.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments