PUCIO. LOGOPEDYCZNE MEMO JĘZYCZKOWE – Nasza Księgarnia

Producent: Nasza Księgarnia
Wiek dziecka: 3+

IDEALNA NA PREZENT!

Opis produktu

TO NIE JEST ZWYCZAJNE MEMO!

Oprócz tradycyjnej gry otrzymujecie zestaw ćwiczeń logopedycznych, tak ważnych dla poprawnej wymowy głosek – do tego w formie fantastycznej zabawy! Na obrazkach zobaczycie Pucia i członków jego rodziny wykonujących różne ciekawe czynności. Zachęcają one do ćwiczeń sprawności języka w zabawny sposób nawiązujących do tego, co widzimy na ilustracjach.

W pudełku znajdziecie dokładne instrukcje, jak wykonać każde zadanie, nie przestając ani na chwilę świetnie się przy tym bawić.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka “Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać”. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić “pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Nasza opinia

Chodziliście kiedyś do logopedy? Jak wspominacie ten czas? A może Wasze dzieci korzystają dziś z takiej pomocy?Chce Wam pokazać kapitalną NOWOŚĆ z Puciem w roli głównej, która ma dziś swoją PREMIERĘ, a jest to LOGOPEDYCZNE MEMO JĘZYCZKOWE! To świetna zabawa połączona z ćwiczeniami logopedycznymi, dzięki którym dziecko nawet nie zdaje sobie sprawy że ćwiczy! Porządna gimnastyka języka i doskonała zabawa gwarantowane. Moi synkowie mają 3 i 6 lat. Starszy z radością wykonywał wszystkie polecenia zawarte w książeczce, która dołączona jest do zestawu, a dla młodszego synka sama wybrałam ćwiczenia, które w moim odczuciu był już w stanie wykonać i zrozumieć polecenie.

Bawiliśmy się świetnie całą rodziną, a nie muszę chyba mówić ile było przy tym śmiechu! W końcu nie każdego dnia jest okazja by porobić wspólnie z dzieckiem głupie miny. Gra doskonale sprzyja rozwojowi mowy dziecka, umożliwia ćwiczenie języka w przyjaznych, domowych warunkach, w gronie osób przy których dziecko czuje się najpewniej i najlepiej. A to niezmiernie ważne! Szczególnie dla dzieci, które niechętnie korzystają z pomocy logopedy.

Zapraszamy Was na spotkanie z rodziną Pucia w zupełnie nowej LOGOPEDYCZNEJ odsłonie. Zestaw tafelków memo zamknięty został   w kartonowej puszce, w której znajdziecie również instrukcję z ćwiczeniami. Gra posiada kapitalne – jak przystało na Pucia – obrazki. Memo wykonane zostało z grubego kartonu, dzięki czemu gra posłuży Waszym dzieciom na długo.

Szukasz ciekawego prezentu? Logopedyczne MEMO JĘZYCZKOWE to również idealny pomysł na prezent dla dziecka w wieku 3+ , bez względu na to czy wymaga ćwiczeń logopedycznych czy nie. W końcu kto z nas nie grał w dzieciństwie w memory? Polecamy całym sercem.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Pucio – Nasza Księgarnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments