30 GIER PSI PATROL. CHIŃCZYK, WARCABY, MŁYNEK ITD. – TREFL

Wiek graczy: 5+
Wydawnictwo: Trefl

IDEALNE NA PREZENT!

Opis produktu

Szukasz idealnego prezentu dla swojego dziecka? Czy Twoja pociecha również uwielbia Psi Patrol? Myślę, że jest duża szansa, że tak! W końcu kto nie zna ekipy super piesków, które przy każdej możliwej okazji spieszą na ratunek!

Podaruj swojemu dziecku tę wspaniałą kolekcję gier planszowych, a zyskasz gwarancję udanego prezentu i dobrej zabawy!

Chińczyk, Warcaby, Młynek czy Gęsi to tylko część rozgrywek, które umilą graczom czas. Gry posiadają różne warianty rozgrywek, dzięki czemu wariantów otrzymujemy aż 30.

Gra znakomicie sprawdza się w trakcie spotkań rodzinnych i towarzyskich.

Rozgrywka potrafi maksymalnie wciągnąć, a także zintegrować graczy – nawet tych dorosłych! W końcu w każdym z nas jest trochę z dziecka.

Sporą dawkę emocji zapewnią również gry kościane, będące doskonałym uzupełnieniem zestawu.

Zawartość opakowania:

3 dwustronne plansze
16 pionków chińczykowych
12 czarnych pionków do Warcabów
12 białych pionków do Warcabów
5 kości
Instrukcja

Liczba graczy: 2+

Średni czas rozgrywki: 25-35 minut

Moja opinia

Kupiliśmy starszemu synkowi ten zestaw na prezent. Jest to jedna z gier, po które synek sięga najczęściej. Mnogość wariantów sprawia, że dziecko nie nudzi się szybko, i nie trzeba ciągle zmieniać pudełka z grą, bo wszystko znajduje się w jednym miejscu!

Poszliśmy nawet o krok dalej! Zakupiliśmy naklejki z Psim Patrolem i poprzez naklejenie ich na niektóre pola w grze “Chińczyk” stworzyliśmy własne pola specjalne, uprawniające do dodatkowego rzutu kostką!

Uwialbiamy grę w węże i drabiny, jest szybka i prosta, a cała rozgrywka zajmuje max. 5 minut. Można w nią grać wielokrotnie i nigdy się nam nie nudzi!

Szukasz doskonałego prezenty? Chcesz podarować idealny prezent na święta, dzień dziecka czy urodziny? Ta gra na pewno się sprawdzi. Zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Gra jest moją własnością i nie pochodzi ze współpracy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments