UKŁADANKI Z DZIURKĄ. WÓZ STRAŻACKI – CZUCZU

Wiek dziecka: 2+

IDEALNE NA PREZENT!

Opis produktu

Io, io! Czas na puzzlową przygodę i zabawę w poznawanie kształtów. Wskakujcie do wozu strażackiego, ruszamy do akcji!
Kolorowa, wielka panoramiczna układanka przedstawia w pełni wyposażony wóz strażacki i jego dzielną załogę. Oprócz tradycyjnych puzzli ma także wyjmowane elementy, które należy dopasować do odpowiednich dziurek o różnych kształtach. Znakomicie sprawdzi się jako pierwsze wieloelementowe puzzle dla maluchów, nie tylko wielbicieli straży pożarnej. W edukacyjnym zestawie znajdziecie poradnik pełen pomysłów na różnorodne, rozwijające zabawy.

Wyjątkowa cecha: Kółeczka są wymienne – kierowcą wozu może zostać kot! Poziom trudności zabawy łatwo dostosujecie do możliwości dziecka.

Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.

Dwulatek jest uważnym obserwatorem otaczającego go świata. Każdego dnia staje się coraz bardziej samodzielny. Z tego powodu warto podsuwać dziecku edukacyjne zabawki, które wspierają jego rozwój. Na przykład puzzle, które doskonalą małą i dużą motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię. Na początek możecie zacząć od dopasowywania pojedynczych elementów. Następnie ułóżcie całą ilustrację i opowiadajcie o tym, co na niej widać. Nazywajcie zwierzęta, przedmioty i kształty, rozmawiajcie o tym, co robią strażacy. Zobaczcie, że wyjmowane elementy możecie wykorzystać do własnych zabaw. Dlatego do zestawu dołączyliśmy scenariusze zabaw przygotowane przez specjalistkę. 

Układanka jest moją własnością i nie pochodzi ze współpracy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments