ODLOTOWE GOŁĘBIE ODPALAJĄ GNIAZDOLOT – Andrew McDonald, Ben Wood

IDEALNA NA PREZENT!

Opis książki

Czasem POJAWIENIE SIĘ jest bardziej tajemnicze niż ZNIKNIĘCIE!ODLOTOWE GOŁĘBIE muszą wziąć sprawy w swoje dzioby. Skradziono gniazdo sępa Brodacza i jeśli nie zostanie odnalezione, sęp PRZEKLNIE całą drużynę. Podły złoczyńca zahipnotyzował Papilotkę podczas pojedynku na spojrzenia. A w dodatku… ktoś porwał rodzinę Ekspresa i przetrzymuje ich jako zakładników. Czy to tylko mała zapowiedź nadchodzącej katastrofy… KLUBU ANTYGOŁĘBI??? Poznaj swoich nowych kumpli, oto ODLOTOWE GOŁĘBIE (i jedna gałązka):

GRUCHOT nigdy nie chowa głowy w piasek, ale czasami chodzi spać z kurami, nie tak łatwo podciąć mu skrzydła i choć może się wydawać, że walczy z wiatrakami, to podczas każdej brawurowej akcji idzie na całość.

EKSPRES żyje na krawędzi, złoczyńców zjada na śniadanie, rozwiązuje najtrudniejsze zagadki, a co najważniejsze – ratuje wasze tyłki przed najgorszym.

PAPILOTKA supersilna, superodważna i totalnie pokręcona, nie cofnie się przed niczym, nawet będąc krok od katastrofy, choć bycie w drużynie, to czasami ciężki kawałek chleba, ten lotny ptak poradzi sobie ze wszystkim.

WYWROTKA wykręci się z każdej opresji, czasami buja w obłokach, ale podbramkowe sytuacje to jej chleb powszedni, ma na oku cały park i nie da sobie w okruszki dmuchać, a za przyjaciółmi pójdzie w ogień.

MASKOPTAK może się stać wroną, nietoperzem, ba! nawet człowiekiem… (albo chociaż jego ręką lub nogą… czy coś w tym stylu). Nikt tak nie kocha przebieranek jak ten świrnięty ptasior, który walczy na śmierć i życie o ostatni okruszek.

PATYCZEK – TURBOGAŁĄZKA, a zarazem TAJNA BROŃ i… najlepszy przyjaciel Maskoptaka. Gałązki dają gołębiom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. To tak jakbyście napili się gorącej czekolady, albo otulili szlafrokiem waszej babci.

Moja opinia

Szukacie książki przy której uśmiech na buzi dziecka jest gwarantowany?

Sięgnijcie po serię Odlotowe gołębie! Mimo że wnętrze książki jest czarno białe, to grafika zrobiona jest w tak fenomenalnym stylu, że sama z zaciekawieniem przekartkowałam książkę jak tylko trafiła w moje ręce!
I wyszło że mnie wewnętrzne dziecko….

Znajdziecie tu kapitalne, przezabawne historie, które z pewnością szybko zaskarbią sobie uwagę dziecka… relaks po szkole gwarantowany!

Synkowi “Odlotowe gołębie” od razu przypadły do gustu i dawno nie czytał książki z takim zaciekawieniem! Czarno białe wnętrze uważam za ogromną zaletę tej książki. Jest to coś innego, oryginalnego i absolutnie cudnego w swej prostocie. Jednocześnie, książka może służyć maluchowi jako kolorowanka!

Dla mnie najlepsze było widzieć jak Synek, który rano czytał tę książkę, w ciągu dnia wybuchał śmiechem na myśl o tekstach, które wczesniej przeczytał. Potwierdza to, że książka oddziałuje na wyobraźnię dziecka i poprawia humor!

Takie książki to ja uwielbiam! A czytana wieczorem z pewnością zagwarantuje jakiś zabawny sen. Polecamy! Polubiliśmy członków ptasiej ekipy od samego początku!

Książka skierowana jest do czytelników w wieku 6+, ale mnie również porwała!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Znak Emotikon.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments