REWOLUCJA MIŁOŚCI… zaczyna się od ciebie – Matt Kahn

Wydawnictwo: Biały Wiatr
Tytuł oryginału: Whatever Arises, Love That. A Love Revolution that Begins with You.
Data wydania: 2016
Liczba stron: 244

Opis książki

Nieczęsto pojawia się książka z tak głębokim przesłaniem, a jednocześnie bez filozoficznego zadęcia czy górnolotnego języka. Oto przełomowe nauki o miłości – najpotężniejszym katalizatorze zmian i uzdrowienia.

Książka odpowiada na pytania:
– Na czym polega osobista rewolucja miłości
– Jak nauczyć się kochać to, co się pojawia
– Jak dzięki miłości przeprogramować swoją podświadomość
– Na czym polega błędne i prawdziwe rozumienie empatii
– Jak podejmować decyzje z przestrzeni miłości
– Jak dochodzi do nadmiernej stymulacji układu nerwowego
– Jak wkroczyć na ścieżkę radykalnej szczerości i co ona zakłada
– Czym są „stany zapalne” osobowości i jak je rozbrajać
– Jak wyciszać nadaktywny umysł
– Na czym polega gra w „obróć to w żart”
– Dlaczego tak ważna jest sztuka prawienia komplementów samemu sobie
– Na czym polega uzdrawiająca praktyka harmonizacji częstotliwości
– Jak zwolnić tempo życia i zakorzenić się ciele
– Dlaczego ból i choroba są pomocnymi katalizatorami przemiany
– W jaki sposób uwalniać zatory energetyczne z pamięci komórkowej
– Jakie są pułapki duchowego ego

W świecie niekończących się pytań to Miłość jest jedyną odpowiedzią. Miłość rozumiana nie jako romantyczna ekscytacja w czasie zakochania, kojarzona zasadniczo ze związkami uczuciowymi, ale jako COŚ, z czego w istocie jesteśmy zbudowani i co stanowi naszą prawdziwą naturę. Do czego zawsze i wszędzie możemy sięgnąć, żeby zapewnić sobie wsparcie.

Owszem nie nauczono nas jak to robić, dlatego tak cenna jest wiedza jak przywołać Miłość i jak w namacalny sposób poczuć jej działanie. Przekaz Autora jest prosty i może odmienić życie wielu ludzi.

Recenzja

Gdybym miała jednym zdaniem określić swoje odczucia po przeczytaniu REWOLUCJI MIŁOŚCI to powiedziałabym – JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM. Pod wrażeniem tego, jak wiele cudownych treści znajduje się w tej niepozornej książce oraz tego, jak kojąco zadziałał na mnie zawarty w niej przekaz Matta Kahna. Główną ideą autora jest obejmowanie miłością tego, co się pojawia, o czym wspomina on wielokrotnie, utrwalając czytelnikowi te słowa niczym mantrę.

Matt Kahn zachęca nas, byśmy nauczyli się patrzeć na wszystkie spotykające nas zdarzenia – czy to pozytywne, czy negatywne – w kategoriach sytuacji, które musiały się pojawić, by umożliwić nam wzniesienie się na wyższy poziom duchowego rozwoju. Mówiąc prościej, wszystko co pojawia się w naszym życiu, jest po to, by wywołać lub zapoczątkować w nas pewną zmianę.

Początkowo podejście autora wydało się dla mnie niezrozumiałe – w końcu zdarzają się sytuacje, które trudno jest zaakceptować, z którymi za żadne skarby nie możemy pogodzić się przez długi czas, jak choćby ze stratą kogoś bliskiego. Jednak wraz z tym, jak ubywało kolejnych stron, zaczynałam lepiej rozumieć, co autor ma mi do przekazania i odkryłam w tych treściach ukrytą głębię, dojrzałość oraz niesamowitą mądrość.

Jest to kolejna książka z wydawnictwa Biały Wiatr, która pozostawi w moim sercu trwały ślad i do której z przyjemnością będę wracała. Z tą myślą zaznaczyłam już mnóstwo ciekawych fragmentów, którymi dzielę się z Wami poniżej. Nie sposób wymienić wszystkich, bo musiałabym przepisać całą książkę, dlatego też zachęcam Was, abyście sami sięgnęli po REWOLUCJĘ MIŁOŚCI. Rewolucja… zaczyna się od ciebie.

Cytaty z książki

Być może twoje uczucia przypominają ci sytuacje, w których nie otrzymałeś odpowiedniej uwagi i wsparcia, chociaż tak bardzo ich potrzebowałeś. Z każdym kolejnym “kocham cię”możesz teraz zaoferować temu,który pamięta owe wydarzenia, swoją życzliwość, wsparcie, akceptację i troskę, dzięki czemu uwolnisz się od dawnych uwarunkowań i wspomnień

“NIezależnie od tego, czy twoje emocje się nasilają, zmieniają, czy też rozkoszujesz się względnie długimi przerwami pomiędzy kolejnymi intensywnymi reakcjami, nie chodzi o to aby dotzreć do takiego miejsca, w którym nie pojawiają się już żadne uczucia.Twoim zadaniem jest pozwolić, aby łaska miłości przemieniła sposób, w jaki traktujesz wszystkie swoje doświadczenia”

W przeszłości zapewne nieraz marzyłeś, aby otaczający cię ludzie kochali cię tak,jak tego pragniesz. Być może kochali cię najmocniej jak potrafili, ale z jakiegoś powodu nie byli w stanie zaoferować ci takiej akceptacji i troski, jakich potrzebowałeś.Wszystkie wspomnienia, które wiążą się z brakiem poczucia miłości są przechowywane w twoich komórkach

“Ponieważ miłość jest najwyższą istniejącą wibracją, będziesz przyciągał do siebie naprawdę cudowne doświadczenia, gdy tylko zaczniesz podejmować takie decyzje, które wydadzą ci się najbardziej przepełnione miłością.

Czasem największym wsparciem okazuje się wysłuchanie drugiego człowieka. Innym razem będzie to zostawienie go w spokoju, jeśli akurat tego potrzebuje. Zaczniesz doświadczac najbardziej niewiarygodnych cudów, gdy tylko uszanujesz proces uzdrawiania, z którego wielu ludzi nie zdaje sobie nawet sprawy

“Okazując miłość temu, który nie potrafi niczeg zrobić “dobrze”, czuje się przegrany lub przytłoczony swoim własnym niezadowoleniem, w jednej chwili zbliżasz się do prawdziwej, głębokiej ulgi. To dlatego powtarzam, że zawsze zasługujesz na więcej miłości, a nie mniej. Obdarzając na co dzień miłością swoją prawdziwą, niewinną naturę, szybko uwolnisz się od myślenia w kategorii zysków i strat, a także wzorców nabywania i eliminowania”

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments