ZAGINIONY KLEJNOT FERRARY – Greg Krupa

IDEALNA NA PREZENT!

Opis książki

Jeśli lubisz kryminalne historie utrzymane w mrocznym klimacie, których akcja dzieje się w zabytkowych miejscach pomiędzy wspaniałymi dziełami sztuki, to thriller “Zaginiony klejnot Ferrary” jest stworzony dla Ciebie! Przejrzyj iluzję i odkryj prawdziwe oblicze Włoch.

David jest młodym dziennikarzem o polskich korzeniach. Los chciał, że współpracuje z panią porucznik Dianą nad sprawą morderstwa znanego kolekcjonera sztuki. Na pierwszy rzut oka całość wygląda całkiem zwyczajnie. Ktoś chciał się wzbogacić, a kto inny stracił przy tym życie.

Wszystko zaczyna się komplikować, gdy partnerzy odkrywają istnienie sekretnych organizacji, których celem jest odnalezienie legendarnego klejnotu. Wskazówki do jego odnalezienia ukryte zostały przez znanych średniowiecznych i renesansowych architektów, artystów i alchemików. Tylko ich skompletowanie i zrozumienie może wskazać miejsce ukrycia skarbu. Problem tkwi w tym, że niektórzy zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel. W dodatki David i Diana są daleko w tyle za tajemniczymi organizacjami. Czy uda się odnaleźć klejnot nim kolejne osoby stracą życie?

Greg Krupa stworzył wciągający thriller, w którym nic nie jest oczywiste. W przedstawionej historii przestępcy mogą okazać się dobroczyńcami, a heretycy świętymi. Powieść “Zaginiony klejnot Ferrary” jest debiutem literackim Grega Krupy. Jest to też bestsellerowa książka, która wciągnie czytelnika bez reszty i nie pozwoli oderwać się od lektury przed odkryciem mrocznych sekretów włoskiego miasta.

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem LeTra.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments