Wiek gracza: 5-99 lat

IDEALNE NA PREZENT!

Opis gry

Akvario od firmy Kukuryku to zręcznościowa gra rodzinna, w której stworzymy akwarium z największą liczbą takich samych rybek. W zabawie liczy się spryt, strategia oraz umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika. Celem gry jest zbudowanie akwarium dla ryb z dostępnych na stole tafelków. Gracze zdobywają punkty za ilość ryb tego samego rodzaju oraz za formę akwarium. Gra kończy się, gdy zostanie dobrany ostatni tafelek akwarium ze stołu, a wygrywa ten gracz, który zdobędzie największą liczbę punktów.

Moja opinia

Gra Akvario to mój zdecydowany faworyt! Jest banalnie prosta, szybka, a dziecko ma z niej naprawdę dużo frajdy! Po raz kolejny Kukuryku zaskoczyło mnie niesamowitym pomysłem na wciągającą rodzinną grę, dzięki której spędziłam z sześcioletnim synkiem bardzo miłe popołudnie. Podobnie jak w przypadku gry “Pułapka na myszy” tu też mamy do czynienia z układaniem tafelków. Zabawa polega na tym, aby ułożyć jak największą ilość rybek z każdego rodzaju, bowiem za każdy rodzaj ryby, otrzymujemy określoną ilość punktów, które zapisane są na dołączonych do zestawu kartach. Kto uzbiera największą ilość rybek danego rodzaju, może zatrzymać kartę, a co za tym idzie – zdobywa punkty.

Początkowo myślałam, że synek nie odnajdzie się w tej grze, że nie będzie potrafił odpowiednio dopasować elementów, czy przewidzieć moich następnych ruchów, ale grubo się myliłam! Gra nie sprawiła mu najmniejszego problemu, a nawet nieźle nas rozbawiła. Akvario posiada bardzo miłe dla oka grafiki, przyciągające uwagę dziecka. Jedna rozgrywka trwa około 10-15 minut, ale zapewniam Was, że jak dacie się wciągnąć w grę to na jednej turze się nie skończy! Dopisuje Akvario na listę moich hitów NA PREZENT i szczerze polecam!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z Kukuryku

http://www.kukuryku.co

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments