LAST RESORT – K. Bromberg

Wydawnictwo: LUNA
Data wydania: 2023-06-14
Gatunek: obyczajowa, romans, erotyk

Opis książki

Miałam go już nigdy więcej nie spotkać.
Poznaliśmy się w nocnym klubie. Zaczął mnie podrywać przy barze, a ja wprost nie mogłam oderwać od niego wzroku. Obłędnie przystojny, irytująco arogancki, ale pociągający jak diabli. Przy nim udało mi się nawet zapomnieć, że zaledwie parę godzin wcześniej rozstałam się z chłopakiem, i pozwoliłam sobie na chwilowe szaleństwo. Drinki z pewnością mi to ułatwiły…

Na jedną upojną noc. Bez imion. Bez nazwisk. Bez zobowiązań. Bez dalszego ciągu. Najlepszy seks w moim życiu – ale to wszystko. Takie przygodne znajomości nie są w moim stylu.

Następnego ranka przychodzę do pracy na stresującą rozmowę z naszym nowym klientem. I kogo widzą moje podkrążone, niewyspane oczy? Jego. A raczej trzech facetów, którzy wyglądają jak on. Trojaczki. W ramionach którego z nich wczoraj krzyczałam z rozkoszy?

I tak oto wylądowałam w tym rajskim miejscu, na Wyspach Dziewiczych, jako konsultantka firmy S.I.N., u boku jednego z braci, Callahana Sharpe’a. Moim zadaniem jest pomóc mu spełnić obietnicę, którą dał swojemu umierającemu ojcu – uratować przynoszący straty kurort i zająć się jego całkowitą metamorfozą. To trudny projekt, ale jeszcze trudniejsze jest trzymanie się zasady: nie sypiaj ze swoim szefem, bo masz zbyt wiele do stracenia…

Pierwsza część serii romansów o braciach Sharpe autorki bestsellerów „New York Timesa”.

Recenzja

Kto by pomyślał, że jednorazowa nocna przygoda z nieznajomym mężczyzną tak szybko da o sobie znać. Z pewnością nie myślała o tym Sutton, główna bohaterka książki, gdy zgodziła się pójść do łóżka z facetem, z którym przyjdzie jej się spotkać na polu biznesowym i to szybciej niż sądzi. A żeby nie było nudno, okaże się, że tajemniczy nieznajomy jest jednym z braci – trojaczków! Czy dziewczyna rozpozna z kim spędziła noc? Czy będzie ciąg dalszy? Sprawdźcie sami! Last resort, jest typowym erotykiem, świetnie poprowadzonym przez autorkę. Książkę czyta się naprawdę szybko i mimo że fabuła nie zaskakuje niczym szczególnym, to żal przerywać jest tej historii bez poznania zakończenia.Myślę, że to za sprawą świetnego pióra Autorki, która doskonale wie jak podtrzymać uwagę czytelnika. Podobał mi się motyw uwolnienia się głównej bohaterki z toksycznej relacji w której tkwiła. Autorka zawarła tu istotny przekaz, pokazujacy że czasem trudno przejrzeć na oczy dopóki ktoś postronny nie uświadomi nas, że jesteśmy w związku manipulowani. Jeśli miałabym doszukać się minusów, to chętnie zobaczyłabym w tej historii zwykłego mężczyznę zamiast kolejnego macho z ego szybujacym w kosmos. Od razu nasuwa mi się pytanie czy tylko idealni mężczyźni muszą zajmować wysokie stanowiska? Rozumiem, że to erotyk i bohaterowie kreowani są zwykle na “najpiękniejszych na świecie”, ale czy tylko między “półbogami” może wywiązać się takie gorące uczucie? To taka osobista dygresja. Książkę czytało mi się jednak bardzo przyjemnie, lekko i niesamowicie szybko.  Z racji tego, że był to pierwszy tom z serii, myślę że dam szansę kolejnej części. Nie zabrakło również rodzinnych spięć, dylematów moralnych, a przede wszystkim emocji, które dosłownie wisiały w powietrzu. Jeśli lubicie czytać romanse z irytującym, acz zabójczo przystojnym bohaterem w roli głównej to po Last Resort musicie sięgnąć koniecznie.

Książka poleca się na gorące wakacje!

Najtaniej kupisz tutaj:

Współpraca reklamowa z wydawnictwem LUNA.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments