CHCIAŁABYM, ŻEBY KTOŚ MI POWIEDZIAŁ, ŻE… 40 LEKCJI, KTÓRE DOSTAŁAM OD ŻYCIA – Małgorzata Dawid

Ilość stron: 208
Oprawa: miękka
Wykonanie wysokiej jakości. Książki drukowane w Polsce.
Idealna na prezent!

Opis książki

„Chciałabym, żeby ktoś mi powiedział, że… 40 lekcji, które dostałam od życia” to inspirująca podróż przez wciągające historie, mądrości i odkrycia. Autorka, w oparciu o swoje własne doświadczenia i refleksje, dzieli się 40 niezwykłymi lekcjami, które zmieniły jej perspektywę i spojrzenie na życie.

Ta książka to prawdziwy przewodnik dla tych, którzy szukają inspiracji, odkrywania swojego prawdziwego potencjału i czerpania radości z każdego dnia. Książka zaprasza Cię do zgłębiania tematów takich jak odwaga, przebaczenie, szczeście, relacje, sukces i wiele innych. Każda lekcja jest opowiedziana w sposób osobisty, pełen emocji i inspirujących anegdot, które poruszają serce i umysł.

„Chciałabym, żeby ktoś mi powiedział, że… 40 lekcji, które dostałam od życia” to książka, która przywołuje chwile refleksji, skłania do zastanowienia się nad własnym życiem i daje narzędzia do transformacji. Jest to przewodnik dla tych, którzy chcą odnaleźć sens, odwagę i siłę, aby żyć pełnią życia i nieustannie się rozwijać.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w trudnych chwilach, czy po prostu chcesz odkryć więcej radości i spełnienia, „Chciałabym, żeby ktoś mi powiedział, że… 40 lekcji, które dostałam od życia” jest niezastąpionym towarzyszem na Twojej drodze do osobistej transformacji i sukcesu.

Opinia o książce

Miałam ostatnio przyjemność otrzymać od Małgorzaty Dawid jej najnowszą książkę „Chciałabym, żeby ktoś powiedział mi, że… 40 lekcji, które dostałam od życia”. Znam twórczość Małgosi – niezwykle budującą, motywującą i zwyczajnie ludzką, dlatego zgodziłam się bez wahania na egzemplarz recenzencki. I wiecie co? To najlepsze co mnie tego lata spotkało.

Gdy weźmiecie tę książkę do ręki, czego z całego serca Wam życzę, to zachwyci Was przepiękna jakość jej wykonania. Barwne wnętrze kontrastujące z minimalistyczną i niepozorną okładką dosłownie wprawia w zachwyt i przemienia każdą chwilę z książką w niesamowicie pozytywne i relaksujące doświadczenie! Autorka przełamała całkowicie ramy sztampowego poradnika i wyszła do czytelników by podzielić się z własnym doświadczeniem, swoimi spostrzeżeniami na temat życia, codzienności, akceptacji, niedoskonałości…

Kilka słów do Autorki

Małgosiu, to cudowne że wysyłasz w świat tak pozytywny przekaz. Piszesz, że tej książki nie czyta się na raz – a ja Ci powiem, że jak zaczęłam, to po prostu nie mogłam się oderwać! Początkowo czytałam ją na wyrywki, bo każda ze stron kusiła mnie cudowną grafiką, aż w końcu stwierdziłam, że zacznę od początku i już tak zostałam. Trwałam w niej, co chwilę odnajdując w Twoich lekcjach siebie – siebie z przeszłości, siebie z moich wyidealizowanych wyobrażeń… ogromnie wzruszyłaś mnie cytatem, mówiącym że: „Niektórym skrzydła wyrastają z garbu”. Jakie to prawdziwe… myślałam o tym cały dzień i powiem szczerze, że Twoja książka trafiła chyba w najlepszy moment w moim życiu. Wiele słów, które zawarłaś w tej pozycji potrzebowałam usłyszeć właśnie teraz, za co jestem Ci bardzo wdzięczna. Zmieniłaś moje postrzeganie świata i moje priorytety jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pomagasz uporać się z potrzebą ciągłego dorównywania innym, z chęcią dopasowywania się do tego co modne, ale zgubne. Pomagasz przełamywać prokrastynację uświadamiając, że liczy się najbliższe pięć minut. Dziękuję Ci Małgosiu za tę książkę.

Kochani, dawno nie miałam w rękach tak mądrego i budującego poradnika. Jedno jest pewne, że będę do tej książki wracała, często i na wyrywki. A już wkrótce pokażę Wam na Instagramie co skrywa jej wnętrze.

Jeśli szukacie prezentu dla bliskiej osoby, to trafiliście świetnie!

Książkę kupisz tutaj:

https://sklep.manufaktura-radosci.pl/produkt/chcialabym-40-lekcji/

Współpraca reklamowa z Małgorzatą Dawid.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments