PUZZLE “UKŁAD SŁONECZNY” – CZU CZU LUBIĘ WIEDZIEĆ

OPIS PRODUKTU

Kosmos czeka na swoich odkrywców! Wielkoformatowe edukacyjne 300-elementowe puzzle przedstawiają najważniejsze i najciekawsze obiekty oraz badaczy Układu Słonecznego.

Do zestawu dołączyliśmy wielki plakat edukacyjny.zestaw zawiera 300-elementowe puzzle i duży plakat edukacyjny prezentowe pudełko o wymiarach 33 x 28 x 7 cm wymiar układanki: 98 x 68 cm elementy są wykonane z trwałej tektury odpowiednie dla dzieci w wieku 7+zabawa rozwija ciekawość i inspiruje do zdobywania wiedzy

Xplorujcie świat po swojemu – CzuCzu lubię wiedzieć to seria dla starszaków, którzy wiedzą, że wiedza daje moc! Ułóżcie puzzle i zobaczcie, jakie ciała niebieskie oraz obiekty stworzone przez człowieka znajdują się w Układzie Słonecznym. Zobaczcie, kim byli ludzie, którzy przyczynili się do poszerzania wiedzy o kosmosie. Zainspirujcie się i szukajcie odpowiedzi na własne pytania. Edukacyjny plakat pełen kosmicznych ciekawostek jest praktyczny i może stać się oryginalną ozdobą pokoju.Lubię wiedzieć!W Xplore Team pokazujemy, czym jest radość odkrywania! Wiemy, jak zainteresować uczniów i przekazać wiedzę w przystępny i pełen humoru sposób. Puzzle Układ Słoneczny pozwalają zdobywać i utrwalać wiedzę o astronomii oraz poszerzają zainteresowania.

MOJA OPINIA

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka w wieku 6+? Mam dla Ciebie świetną polecajke!

Puzzle z serii CZU CZU LUBIĘ WIEDZIEĆ – układ słoneczny. To puzzle składające się z 300 elementów i mimo iż przeznaczone są dla dzieci 7+ to mój sześcioletni synek z powodzeniem układał je samodzielnie. Przyznaje jednak że nie mogłam się powstrzymać, żeby nie pomoc mu w układaniu! Niezwykle spodobał mi się ich aspekt edukacyjny! Do zestawu dołączony jest również plakat.

Świetna zabawa dla małych odkrywców kosmosu! Polecam!

Produkt jest moją własnością i nie pochodzi ze współpracy reklamowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments