CUDA WIELKICH ŚWIĘTYCH – Henryk Bejda

IDEALNE NA PREZENT!

Pragnę przedstawić Wam przepięknie wydaną książkę CUDA WIELKICH ŚWIĘTYCH od wydawnictwa FRONDA. Zawiera ona bardzo wiele przykładów uzdrowień, które bezsprzecznie uznać można za cuda. Dzięki tej pozycji, mamy możliwość zagłębić się w historię osób, które na własnej skórze doświadczyły uzdrowienia za wstawiennictwem świętych. Często są to historie niezwykle emocjonujące, wzruszające i napawające nadzieją na to, że z Bożą pomocą można wyjść z bardzo trudnych sytuacji. Książka wydana została na doskonałej jakości papierze, co sprawia, że przeglądanie jej to czysta przyjemność. Proporcje między ilością tekstu i lustracji są tu doskonale zachowane, dzięki czemu czytając tekst mamy od razu możliwość zobrazowania sobie całej historii.

Ponadto, w książce znajdziemy doskonałej jakości reprodukcje i zdjęcia przepięknych witraży, co mnie – miłośniczkę sztuki niezmiernie ucieszyło. Nie mogło zabraknąć również rozdziału poświęconego modlitwom za wstawiennictwem wielkich świętych. Wiele z nich to bardzo piękne modlitwy, które warto wprowadzić do swojego życia bowiem napawają spokojem i wewnętrzną siłą do przezwyciężania trudności.

Ta książka to nie tylko uczta dla duszy, ale również dla oka. Dzięki niej mamy okazję zobaczyć piękne zdjęcia przedstawiające sanktuaria, miejsca kultu, wizerunki świętych, rzeźby, a nawet dokumenty. To jak kompleksowa wycieczka po świecie śladami wielkich świętych.

Uważam, że książka ta może stanowić doskonały pomysł na prezent. Historie w niej zawarte są niezwykle budujące i dają człowiekowi coś więcej niż prezenty typowo materialne – są lekarstwem dla duszy. Każda z historii, którą miałam okazję przeczytać zostawiła ślad w mojej głowie i pozwoliła otworzyć się na inne myślenie. Z całego serca polecam Wam tę niesamowitą i inną od wszystkich książkę.

CUDA WIELKICH ŚWIĘTYCH to ponad tysiąc stron niesamowitych opowieści o życiu świętych, ich działalności, cudach beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych. Ponad 2800 fotografii i ilustracji. Jak czytamy na okładce „to jedyna taka książka na świecie”. Zaskakująca wysokim poziomem edytorskim oraz merytorycznym.

Współpraca reklamowa z wydawnictwem FRONDA.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments