POSSESSED – Agata Polte

Wydawnictwo: NieZwykłe
Gatunek: obyczajowa, romans
Data wydania: 2022-11-30
Liczba stron: 505

Opis książki

Autorka serii „Żelazne serca” i „Oblicza mroku”!
Zawładnęła nim w chwili, kiedy na niego spojrzała.

Amber Harris po sześciu latach wróciła do San Diego – miasta, z którym wiązały się jej najlepsze i najgorsze wspomnienia. Miała nadzieję, że znajdzie normalną pracę, ponownie się zaaklimatyzuje i uniknie kłopotów, które utrudniłyby nowy start.

Gdy pewnego wieczoru przyjaciółka poprosiła, by Amber zastąpiła ją w pracy w ekskluzywnym klubie Possessed, dziewczyna nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje pociągnie za sobą jej zgoda. Nie spodziewała się, że w tajemniczym lokalu spotka pewnego mężczyznę, który wciągnie ją w swoją grę.

Amber nie znała jego imienia. Nie wiedziała, jak wygląda ani czym się zajmuje, mimo to nie zdołała oprzeć się przyciąganiu nieustannie pchającemu ją w jego kierunku.

Wkrótce Amber zapragnie odkryć, kim jest nieznajomy, nawet jeśli w głębi duszy przeczuwa, że prawda jej się nie spodoba.

Opinia o książce

Possessed to elitarny klub, do którego wstęp ma tylko wąskie grono osób. Data i miejsce w którym odbywają się spotkania pozostają tajemnicą niemal do ostatniej chwili. Wyobraźcie sobie miejsce, w którym wszyscy są dla siebie anonimowi, mówią do siebie szeptem by nikt nie rozpoznał ich głosu, a na twarzach mają maski. Intrygujące prawda? Tym bardziej, że klubem zarządza tajemniczy Pan X, którego prawdziwej tożsamości nie zna nikt. W taki właśnie świat przyszło wejść głównej bohaterce – Amber, która zdecydowała się pomóc swojej koleżance i zastąpić ją przez dwie noce w charakterze kelnerki w tym właśnie klubie. Z pozoru wszystko miało pójść gładko, w końcu wszyscy są dla siebie anonimowi, jednak dziewczyna zostaje zdemaskowana i to przez samego Pana X. Koleżance która zdradziła jej miejsce i czas spotkania oraz złamała jeszcze kilka punktów o których mowa była w podpisanej przez nią umowie poufności grożą teraz poważne kłopoty. Czy Amber uda się przekonać Pana X, by darował koleżance miażdżące kary finansowe o pozwolił jej zachować te prace? w końcu potrzebuje teraz pieniędzy jak niczego innego na świecie, gdyż ma pod opieką schorowaną matkę. A co jeśli między Amber a Panem X zapłonie namiętność ? Kochani, moja szczera opinia o tej książce jest taka. To NAJLEPSZA KSIĄŻKA jaką w tym roku przeczytałam. Pełna namiętności, tajemnic, emocji i trzymająca w napięciu do samego końca. Gwarantuję, że zrobi wam w głowie istny mętlik i sami nie będziecie wiedzieli co myśleć. Jeśli jeszcze się zastanawiacie czy po nią sięgnąć, to radzę nie zwlekać, bo to istny bestseller! Agata Polte – gratuluję ogromnie tak niesamowitego, zaplanowanego pomysłu na książkę. Zarówno pomysł jak i wykonanie są na najwyższym poziomie, a ta książka to prawdziwa czytelnicza uczta!

Najtaniej kupisz tutaj:

Książka nie pochodzi ze współpracy reklamowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments